Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Zonguldak Çaybel işçi alımı yapacağını duyurdu

Zonguldak Çaybel işçi alımı yapacağını duyurdu
Spread the love

Zonguldak Çaycuma Belediyesine ait olan firma işçi alımı yapacak. İŞKUR tarafından yayınlana ilana göre Zonguldak Çaycuma Belediyesine bağlı Çaybel İmar İnşaat Kültür Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi işçi alımı yapacak. Başvuru süresi kısa sürecek. Detaylı bilgiler haberin devamında!

Hangi alanlarda ve kaç adet işçi alınacak ?

Kamu kurum ve kuruluşlarına pek çok unvan ve pozisyonda işçi, personel alımı yapılıyor. Çaybel imar inşaat şirketine ise basın ve veri hazırlama personeli alınacak ve alınacak personel sayısının da 1 adet olduğunu görüyoruz. Alınacak işçinin daimi olmayacağı geçici olacağı haberde yer alıyor. Alınacak personel için çalışma saatleri ise 08:30-17:30 olarak belirlenmiş durumda.

Basın ve veri hazırlama personeli ne iş yapar?

Basın ve veri hazırlama personeli günlük hayatta sıkça duyduğumuz veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile hemen hemen aynı işi yapan personeldir. Genel olarak bilgisayara veri giriş çıkışı yapmak, verilen yazısal işlerin takibi ve yürütülmesi, belgeleri sıralamak ve düzenlemek, belgelerdeki eksiklik ve hataları düzeltmek, bilgisayar ortamında her türlü belge ve yazıyı hazırlamak, basın amaçlı yerel haber ve duyuruları hazırlamak ve sisteme girmek, amir konumundaki kişilerce verilen diğer görevleri yapmak mesleğin temel sorumluluğudur.

Başvuru Koşulları nelerdir?

Sadece erkek adaylardan personel alımı yapılacak

Zonguldak ili Çaycuma ilçesi sınırları içerisinde ikamet eden ve bunu belgelemek

30 ile 35 yaş aralığında bulunmak

En az lise mezunu olmak

En düşük B sınıfı ehliyeti olmak

Askerliğini yapmış olmak

Corel Draw, Photoshop, Autocat, Microsoft Office programlarına hakim olmak, şartları belirlenmiştir. Ayrıca her ne kadar ilan metninde yer almamış olsa da Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde yer alan yasal unsurları taşımak, hüküm altına alınan suçları işlememiş olmak şartlarına haiz olmak gerekeceğini belirtmek isteriz.

Başvuru Belgeleri Nelerdir? Başvuru ve sınav tarihleri ne zaman?

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Nüfus kayıt örneği

Adli sicil kaydı

İkametgah belgesi

26.08.2019 ile 28.08.2019 tarihleri aralığında mesai saati bitimine kadar şahsen yukarda belirtilen şirkete(belediyeye) belgeleri eksiksiz olarak müracaat edilmesi gerekiyor. Mülakat ise 29.08.2019 tarihinde saat 10:00 da aynı adreste yapılacak.