Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Ziraat Bankası 45 personel alımı mülakat duyurusu

Spread the love

Ziraat Bankası 25 avukat ve 20 müfettiş yardımcısı olmak üzere toplam 45 personel alımı için daha önce alım duyurusu duyurmuş ve sınav sonuçlarını açıklamıştı. Yapılan son duyuruda ise sınavda başarılı olan adayların mülakat tarihleri açıklandı.

Banka tarafından yayımlanan duyuruda 12 Ekim tarihinde yapılan sınavın sonucunu Anadolu Üniversitesi açıklamıştı. Sonuçların ardından mülakat yerleri belirlendi. Adaylar grup şeklinde mülakatlara çağrılacak.

Adaylardan mülakatlara gelirken nüfus cüzdanı, kimlik kartı veya sürücü belgesi veya pasaport, mezun olunan üniversiteye ait diplomanın  eğer aslı yoksa noterden veya ilgili okuldan onaylı sureti mezuniyet belgesi, erkek adaylar için askerlik durum belgesinin aslı getirilecek. Banka personeli alımında avukat mülakatına katılacak adaylar için avukatlık ruhsatnamesi veya avukatlık kimliği getirilmesi de istenmektedir.

Başvuru yapan adayların mezuniyet durumunda olmasa gerekiyordu. İşe alınacak tarihte adaylar mezun olmasa bile mülakata çağrılabilecek. Bunun için noterden işe alınacak tarihlerde mezun olacağı onayı alınacak.

Bankalara personel alımı ilanlarını mobil uygulamalarımızdan veya personel alımı sayfamızdan an be an takip edebilirsiniz. Ziraat Bankası 45 personel alımı mülakat yeri, tarihini öğrenmek için tıklayın.