Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Yeşilay 23 farklı kadro için personel alımı ilanı yayınladı

Spread the love

Yeşilay kurumu çeşitli il ve ilçelerde oluşan personel açığını kapatmak için personel alım ilanı yayınladı. Açılan kadrolar ve başvuru şartları nelerdir gibi detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Kötü alışkanlıklar ile mücadele etmek için kurulmuş olan Yeşilay Cemiyeti ülkemizin bütün il ve ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Verdiği mücadelede daha etkin olabilmek için de oluşan kadro açığını kapatmak için kariyer sitelerinde iş ilanı yayınlamıştır. Bu ilanların hangi illeri ve ilçeleri kapsadığı açılan kadroların neler olduğu da iş arayan kişiler tarafından merak edilmektedir. Personel alımı yapılacak olan iller İstanbul, İzmir, Afyon, Isparta, Kırşehir, Rize, Yalova, Iğdır ve Tekirdağ olarak ilanda belirtilmektedir. Bu şehirlerde yaşayan kişiler ilanın yayınlanmakta olduğu kariyer sitelerine girerek başvurularını online olarak yapabileceklerdir. KPSS şartı olmadan bu şekilde büyük bir kurumda iş bulma fırsatının ortaya çıkmış olması ile değerlendirilmesi gerekmektedir. 

Personel Alımı Yapılacak Kadrolar ve Başvuru Şartları

Yeşilay tarafından 23 farklı kadro için personel alımı ilanı açılmış olmaktadır. Bu nedenle de her pozisyon için adaylarda farklı şartlar aranmaktadır. Bunun yanında tüm adayların başvuru yapacakları pozisyon ile ilgili gerekli eğitimi almış olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan genel şartlar arasında Microsoft programlarını bilmek, insan ilişkileri kuvvetli olmak, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmek yer almaktadır. Erkek adayların askerliğini yapmış olması ya da en az bir yıl süre ile tecil ettirmiş olmaları da aranan şartlar arasında yer almaktadır. Yeşilay tarafından açılan ilan ile yukarıda belirtilen illerde görevlendirilmek üzere alınacak personelin görevlendirileceği kadrolar ise şunlardır.

  • Sosyal hizmetler uzman
  • Klinik psikolog
  • Halkla ilişkiler uzmanı
  • Eğitim uzmanı
  • İdari işler müdürü
  • Bilimsel çalışmalar süpervizörü
  • Kurumsal işbirlikleri yöneticisi
  • Kurumsal iletişim süreç yöneticisi

Kariyer sitelerinden başvuru yapabileceğiniz bu ilanda belirtilen şehirlerde yaşıyor olmanız gerekmektedir. Başvuru online yapılacak uygun bulunan adaylar mülakat için kuruma davet edilecektir. Mülakat aşamasından sonra işe kabul edilen adaylar gerekli belgeleri hazırladıktan sonra belirtilen günde iş başı yapmalıdırlar.