Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Vize pasaport memuru alımı iş ilanları yayınlandı

Vize pasaport memuru alımı iş ilanları yayınlandı
Spread the love

Pek çok firmanın sadece tecrübeli eleman alıyor olması nedeniyle yeni mezun olan gençler için iş bulma çoğu zaman problem olmaktadır. Yayınlanan bu ilam ile birlikte tecrübesiz kişilerinde işe kabul edilecek olması önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Gençler için iş bulma fırsatı oluşturan bu ilan ile ilgili detayları haberimizin devamında yapabilirsiniz. 

Vize pasaport memuru olarak ülkenin pek çok farklı şehrinde çalışmak üzere personel alımı yapılacağına dair ilan 18 Ağustos 2019 tarihinde açıldı ve son başvuru tarihi olarak 2 Ekim 2019 tarihi olarak belirlendi. Bu tarihlerin dışında yapılacak olan başvurular ise kabul edilmeyecektir. Adayların en az lise mezunu olması gerekirken tecrübe şartı aranmıyor olması ile bütün lise mezunları için önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Çalışma yerinin İstanbul olması ile bu şehirde yaşayan kişilerin başvuru yapması gerekmektedir. 

Vize Pasaport Memuru Olmak İçin Başvuru Yapacak Adaylarda Aranan Şartlar

Vize pasaport memuru alımı yapacak şirketler İDATA danışmanlık ve hizmet dış ticaret ile Gözen güvenlik şirketidir. İşe başvurular için istenen şartların incelenmesi ve uygun olunması halinde şirketin insan kaynakları bölümüne yapılması gerekmektedir. 

  • T.C vatandaşı ve 33 yaşından gün almamış olmak 
  • Erkek adaylar için askerliğin yapılmış veya askerlik ile ilişkisi olmamak
  • İngilizce diline iyi derecede hakim olmak yazılı ve sözlü olarak iletişim kurabilmek
  • Vardiyalı çalışmaya uygun olmak ve bunu kabul etmek
  • Kariyer planını havacılık güvenliği alanında yapmış olmak
  • Kadın adayların 1.60 erkek adaylarında 1.70 boyundan uzun olması
  • Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlamak
  • 2 yıllık evrak kontrolü, veri girişi ve müşteri ile çalışma tecrübesine sahip olmak

Çalışkan, titiz, sorumluluk sahibi olan kişilerin yapacakları başvurular ilanın son başvuru tarihinden sonra incelenecek ve şartları taşıyan adaylar arasından seçilecek kişiler ile mülakat yapılacaktır. Bu mülakat sonrasında ise işe uygun adaylardan gerekli belgeleri hazırlamaları istenecek ve belirtilen tarihte de iş başı yapmaları istenecektir.