Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Vajinal genişlik problemi kadınları rahatsız ediyor

Vajinal genişlik problemi kadınları rahatsız ediyor
Spread the love

Cinsellik yemek, içmek gibi herkesin gereksinim duyduğu hem bedensel hem ruhsal beğeni yolu. Mutsuz bayan ‘mutsuz toplum’ demek. Radyo frekans ile kadınların bütün bu sorunlardan ameliyatsız olarak kurtulması defa basit.

Yaş ilerleyip kaslar gevşemeye başladığında vulvovajinal bölgedeki kasları savunmak ehemmiyetli ehemmiyetlidir. Vajinal kasların sıkılığını savunmak için önlem alınmazsa elastikiyet azalması ve kolajen kaybı ilerler.

Bu vaziyet kendisini idrar kaçırma ve cinsel tatminsizlik olarak gösterir. Özellikle doğum yapmış kadınların hayatlarını kalitesiz duruma dönüştüren jinekolojik adale gevşekliği, idrar kaçırma sorunuyla beraber cinsel ve ruhsal sıkıntıları da yanında getirir. Genetik yatkınlık, doğumlar, kesif cinsel temas sebebi ile Vajinal alanda yaşanan gevşeklik zaman içinde defa ciddi psikolojik sıkıntılara sebep olur.

Menopoz döneminde genital cilt dokusunun incelmesi ile çoğalan Vajinal kuruluk ve ağrılı cinsel temas moral bozar. Sık Vajinal mikrop, yineleyen mantar enfeksiyonu meselesi ile karşı karşıya kalan bayanlarda da çevresel direnci çoğalttığı için rehabilitasyon emelli yapılır.

Radyo frekans tedavisinde program cerrahi veyahut iğne gibi hiçbir girişimsel prosedür ve anestezi gerektirmez.

Bu nedenle acısız, ağrısız ve tamimiyle komplikasyonsuz tek tedavidir. Vulvaya ve vajina kanalına yapılan radyo frekans prosedürü ortalama 30 dakika kadar süren, programı oldukça kolay fakat tesirli tek prosedürdür.

Vulvovajinal sıkılaştırma idrar kanalı çıkışını olumlu etkileyeceği için idrarını tutamayan ve öksürünce, aksırınca, kahkaha atınca idrarını kaçıran kadınlar için oldukça sevinç verici tek netice doğurur. Radyo frekans, genital dokuda gençleşme sağlarken Vajinal ufak dudaklarda da küçülme ve sıkılaşma sağlayarak estetik tek manzara yaratır.

Radyo frekans rehabilitasyonu vajina girişini sıkılaştırır, Vajinal ıslaklığı çoğaltır, G noktasının penise sürtünme şiddetini çoğaltarak cinsel temas esnasında hazzı yoğunlaştırır ve orgazm niteliğini çoğaltır. Vajinal giriş bölümünün daraltması ve sıkılaşması erkek partner doğrulusunda da net olarak hissedilir. İşlemden 2-3 hafta ardından aktivite henüz da artarak hissedilmeye başlanır. Etkisi kalıcıdır.