Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) personel alımı yapacak

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) personel alımı yapacak
Spread the love

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, bilinen adıyla TRT, süreç yönetimi uzmanı kadrosu için personel alımı yapacağını ilan etti. 

Başvuru şartları ve aranan nitelikler nelerdir?

Başvuru yapacak olan adayların, tercihen işletme Mühendisliği, işletme, endüstri mühendisliği ya da İİBF bölümlerinden mezun olması isteniyor.

Süreç yönetimiyle ilgili eğitim alan veya deneyimi bulunan adayların başvuru yapması isteniyor.

Adayların en az 5 yıl deneyimi bulunan adayların başvurması isteniyor. 

Medya sektörüne karşı ilgisi olan, gelişmeye ve öğrenmeye açık, istekli, sorumluluk sahibi, yaptığı işte heyecan duyabilen ve işiyle bütünleşebilen adayların başvuru yapması tercih ediliyor.

Adayların iyi derecede İngilizce bilmeleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlamaları isteniyor.

Adayların Ankara’da ikamet etmesi ya da işe seçilmesi durumunda Ankara’da ikamet edebilmesi isteniyor.

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları ya da en az 2 sene tecili bulunması gerekiyor.

Etkin ve etkili iletişim kurabilen, insan ilişkilerinde iyi olan adayların başvurması isteniyor. 

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını internet üzerinden yapacaklar. Başvuru yapmak isteyen adayların TRT-Linkedin sitesine girerek başvurularını yapmaları gerekiyor. Sitede işin detayları ve iş başvuru formu bulunuyor.

Süreç yönetim uzmanının görevleri nelerdir?

Süreç yönetim uzmanı, yönetişim, strateji, uyumluluk gibi konularla ilgili analizler yapar ve üst yönetime sunulması amacıyla raporların hazırlar.

Süreç yönetim uzmanı süreç tasarımı yapar, süreçlerde aksayan ya da geliştirilmesi gereken noktaları tespit eder ve çözümler.