Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Türkiye Petrolleri Dağıtım Şirketi farklı alanlarda eleman alacağını duyurdu

Türkiye Petrolleri Dağıtım Şirketi farklı alanlarda eleman alacağını duyurdu
Spread the love

Türkiye Petrolleri Dağıtım Şirketi Akaryakıt Satış Elemanı (pompacı), Ön Muhasebeci, Temizlik Görevlisi ve Çaycı Alımı İş İlanları Yayımladı

İş arayan gençlerin köklü bir kurumda düzenli bir iş bulma hayalinin gerçekleşmesi için İŞKUR iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan iş ilanları arasına Türkiye Petrolleri Dağıtım Şirketinin açtığı iş ilanları yer alıyor. Bu ilan ile akaryakıt satış elemanı (pompacı), ön muhasebeci, çaycı ve temizlik görevlisi alınacağı belirtilmekte. İlanın detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Türkiye Petrolleri Dağıtım Şirketinin açmış olduğu ilana başvurular her pozisyon için farklı tarih belirlenmiş olmakla birlikte genel olarak ağustos ayının son haftasında ve eylül ayının ilk haftası içinde yapılmalıdır. Bu ilanlarda aranan şartları taşıyor olmanız halinde başvurunuzu İŞKUR resmi internete sitesi üzerinde yapabileceğiniz gibi İŞKUR müdürlüklerinden ya da Türkiye Petrolleri Dağıtım Şirketine de şahsen yapılabilmektedir. Çeşitli pozisyonlar için personel alımı yapılacağı belirtilmekte ve bu pozisyonlara başvuru yapacak kişilerin de şu özelliklere sahip olması gerekmektedir. 

Ön Muhasebeci: Şirketin İstanbul Anadolu Yakası Şelamiçeşme şubesinde görevlendirilecek olan personel en az ön lisans tercihen lisans mezunu olmalıdır. 5 yıllık tecrübeye sahip olması tercih sebebidir. Micro programını iyi şekilde kullanan analitik düşünceye sahip, sorun çözmede başarılı, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına uyumlu kişiler olması gerekmektedir. Erkek adayların askerliğini yapmış olması şartı bulunmaktadır.

Temizlik Görevlisi: En az lise ve dengi okul mezunu, en az bir yıl tecrübeye sahip, yoğun iş temposuna uyumlu olacak çalışmayı seven kişiler tercih edilmektedir. Görev yeri İstanbul Anadolu Yakası Selamiçeşme olduğundan bu adrese yakın ikamet edenler tercih edilecektir. 

Çaycı: İstanbul Avrupa Yakası Avcılar’da görev alacak olan personel yine bu yakada oturan kişiler arasından tercih edilecektir. Çay servisi yapmasını bilen, dış görünümüne dikkat eden, güler yüzlü olması gerekmektedir. İnsan ilişkileri kuvvetli olması ve erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir. İlanlara İŞKUR’da yayınlanmasının ardından başvurular başlamıştır ve belirtilen tarihin geçmesinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.