Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Türkiye İş Bankası personel alımı yapacak

Türkiye İş Bankası personel alımı yapacak
Spread the love

Türkiye İş Bankası büro memuru ve bankacılık meslek elemanı kadrolarına personel alımları yapacağını İŞKUR üzerinden duyurdu. Kadrolara göre son başvuru tarihleri 23 Ağustos ve 29 Ağustos olarak belirlendi. 

Başvuru yapacak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekiyor. Ayrıca, Giresun ve Bursa’da ikamet eden adayların başvurması isteniyor.

Bankacılık meslek elemanı başvuru şartları:

Başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve mülakat tarihi itibari ile 30 yaşı doldurmamış olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik göreviyle ilişiklerinin bulunmaması isteniyor.

Adayların en az lise mezunu olmaları (2 senelik meslek yüksekokulu ya da ticaret lisesi mezunu) gerekmektedir.

Başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum olmaması ve herhangi bir kuruma zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamaları gerekiyor.

Büro memuru başvuru şartları:

Başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve mülakat tarihi itibari ile 30 yaşı doldurmamış olmaları isteniyor.

Adayların duygusal, bedensel ve sosyal yeteneklerindeki engelleri sebebiyle çalışma gücünün en az yüzde kırkından yoksun olduğunu rapor ile belgelemeleri gerekiyor.

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik göreviyle ilişiklerinin bulunmaması gerekmektedir.

Adayların kamu haklarından mahrum olmaması, herhangi bir kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüklerinin olmaması gerekiyor.

Adayların lise mezunu ya da meslek yüksekokulu mezunu olmaları isteniyor.

Başvuru detayları için İŞKUR resmi sitesine giriş yapılmalıdır. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır.