Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Tübitak Başkanlığı 16 personel alımı yapacağını duyurdu

Tübitak Başkanlığı 16 personel alımı yapacağını duyurdu.
Spread the love

TÜBİTAK’a Ankara ve Kocaeli’de göreve alınmak üzere 16 proje görevlisi aranıyor. İstihdam edilecek olan 16 personel ile kurumun BİLGEM yani Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi bölümündeki Siber Güvenlik Enstitüsündeki açık kapatılmak isteniyor. 16 personelden 6’sı Ankara ve 10’u da Kocaeli’de istihdam edilecek. TÜBİTAK’ın iş başvuru sisteminden yapılacak olan başvuruların son tarihi ise 6 Ağustos.

BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR NELERDİR?

Başvuru yapacak 16 AR – GE personelinin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, İstatistik, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik – Elektronik Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden herhangi birinden mezun olmuş olması bekleniyor. Ek olarak Ankara’da işe alınacak 2 personelin en az 2 senelik tecrübesinin bulunması ve Kocaeli’de işe alınacak 2 personelin en az 5 senelik tecrübeye sahip olmasının yanında Windows ve Linux işletim sistemleri üzerinde sorunları çözebilecek düzeyde bilgi sahip olması bekleniyor. Ek olarak aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir:

          Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip olmak

          Kamu hakları mahrumiyetinin bulunmaması

          Herhangi bir suçtan hükümlü olmamak

          Erkek adayların askerlikle ilgili bir probleminin olmaması, askerliğin yapılmış veya tecilli olması

          Lisans eğitiminden mezun olunması

          Yapılan yabancı dil sınavlarından da puan elde edilmiş olması

 

 

Başvurular için gerekli olan koşulların tümüne ve süreçlerle ilgili bilgilere tam olarak kurumun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Resmi gazeteye de ilanı verilmiş olan 16 Ar – Ge personeli istihdamı için başvuruları kurumun iş başvuru sistemi üzerinden (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) yapmanız mümkündür.