Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

THY lisans mezunu eleman alımı yapıyor

THY lisans mezunu eleman alımı yapıyor
Spread the love

THY ülkemizin en büyük hava yolu taşımacılığı şirketidir ve havacılık sektörü ile ilgilenen gençlerinde en büyük hayali bu kurumda işe girmektir. Onların bu hayallerini gerçekleştirme fırsatı ortaya çıktı ve THY lisans mezunu eleman alımı yapılacağına dair ilan verdi. Bu ilan ile ilgili detaylı bilgileri haberimizin devamında bulabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için ilana başvurabilir ve ilk adımı atabilirsiniz.

Köklü bir havayolu şirketinde çalışarak kariyer yapmak isteyen gençler için önemli bir fırsat olan bir iş imkanı olarak bu işe 26 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Lisans mezunu olan kişilerin başvuruları kabul edilecektir. İşe alınacak memur pozisyonunda çalıştırılacaklardır ve görev yeri olarak İstanbul belirtilmektedir. Bu nedenle işe İstanbul’da yaşayan ya da burada yaşama imkanı bulunan kişilerin başvuru yapmaları gerekmektedir. İş için başvuruların THY resmi internet sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir. 

THY Personel Alımı İçin Başvuracak Adaylarda Aranan Özellikler 

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biri olan THY’de çalışma imkanı için açılacak iş ilanlarını bekleyen gençlerin dikkatle takip ettiği bir ilandır. İşe alınacak kişilerde aranan şartlara uygun olmanız halinde ilanın bitiş tarihinden itibaren yapılacak değerlendirme sonrasında işe alınacak kişiler resmi internet sitesi üzerinden duyurulacaktır. Açıklanacak listede adınızın olması halinde istenen evrakları hazırlanmanız için belli bir süre verilecek ve sonrasında belirtilen tarihte iş başı yapılacaktır. 

  • T.C. vatandaşı olmak ve 01 Ocak 1986 tarihinden sonra doğmuş olmak
  • Üniversitelerin en az lisans bölümlerinden birinden mezun olmak
  • Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları
  • Seyahat engeli bulunmamak
  • Microsoft programlarını iyi derecede kullanıyor olmak
  • Analitik düşünce yeteneğinin olması ve problem çözebilecek yapıda olmak
  • İnsan ilişkileri kuvvetli olmak
  • Uluslararası projelerde görev alabilecek olmak
  • Turkish Technic tarafından yapılacak İngilizce sınavından geçmek

Dinamik ve yenilikçi düşünceye açık, gelişmeye önem veren gençlerin kendilerini geliştirebilecekleri bu iş ilanına başvurularınızı en geç 26 Ağustos 2019 tarihine kadar yapmalısınız. Aranan şartlara uygun olmanız halinde ise işe alınan kişilerden birisi siz olabilirsiniz.