Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

TED Üniversitesi akademik personel alımı yapacak

TED Üniversitesi akademik personel alımı yapacak.
Spread the love

TED Üniversitesi 11 akademik personel alımı yapacağını duyurdu. 10 araştırma görevlisi 1 öğretim görevlisi alımı yapılacak.

Hangi fakültelere alım yapılacak?

Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümüne 1 araştırma görevlisi alınacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70 puan, YDS’den ise en az 60 puan alması gerekiyor. Son başvuru tarihi 2 Eylül 2019.

Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümüne 1 araştırma görevlisi alınacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 60 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 29 Ağustos 2019.

Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümüne 1 araştırma görevlisi alınacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 60 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 10 Eylül 2019.

Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümüne 2 araştırma görevlisi alınacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 70 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 19 Ağustos 2019.

Fen Edebiyat Fakültesi Temel Bilimler Birimi Bölümüne 1 araştırma görevlisi alınacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 70 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 19 Ağustos 2019.

Mimarlık Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümüne 1 araştırma görevlisi alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 60 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 22 Ağustos 2019.

Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümüne 1 araştırma görevlisi alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 60 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 22 Ağustos 2019.

Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümüne 1 araştırma görevlisi alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 60 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 22 Ağustos 2019.

Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümüne 1 araştırma görevlisi alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 60 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 22 Ağustos 2019.

Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümüne 1 öğretim görevlisi alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adayların ALES’ten en az 70, YDS’den ise 80 puan almaları gerekiyor. Son başvuru tarihi 19 Ağustos 2019.

Başvuru nasıl yapılacak?

 Başvuru yapacak olan adayların, başvuru için istenen belgelerle birlikte  TED Üniversitesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne posta yoluyla ya da şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurularda gecikme olmasından Üniversite sorumlu olmayacaktır.