Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü demiryolu hattı bakım onarımcısı alımı iş ilanı yayımladı

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü demiryolu hattı bakım onarımcısı alımı iş ilanı yayımladı
Spread the love

Türkiye İş Kurumu kamu ilanları bölümünde yayıma çıkan iş ilanlarından TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesinde en az i ilköğretim mezunu olacak şekilde demiryolu hattı bakım onarımcısı alımı olacağı duyuruldu. Yayıma alınan ilanda başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. İlanın son başvuru tarihi ise 15 Ağustos 2019 olarak duyuruldu. Başvuru şartlarını taşımayan adayların ise başvuruları kabul edilmeyecek.

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek demiryolu hattı bakım onarımcısı sıfatında alınacak personeller Erzincan ve Kocaeli birimlerinde göreve alınacaktır. Türkiye İŞ Kurumu iş ilanları sayfasına giren adaylar en az ilköğretim mezunu aranan ilana başvuru yapabilecekler. Yayımlanan ilana 15 Ağustos 2019 tarihine kadar Kocaeli için 1 işçi, Erzincan için ise 2 işçi alınacaktır.

Başvuru Yapacak Adayların Dikkatine!

  • Talebe uyan adaylar, ilan tarihinden itibaren 5 iş günü içinde başvuru yapabilir. Bu başvuru İŞKUR resmi sitesinden yada hizmet merkezinden yapılabilir.
  • İlan edilen engelli talepleri için İŞKUR listesinde yer alan adaylar noterde yapılacak kura çekimi ya da sözlü sınava katılmak için gerekli belgelerin fotokopilerini TCDD sitesinde yayınlanacak 1 tane resimli İş Talep Bilgi formu ile birlikte sunmak zorundadır. Gerekli belgelerin teslim işlemi 27.08.2019 tarihinde yapılacaktır.
  • İş gücü talebi ile evrak teslim tarihi ve yeri, noter huzurundaki kura tarihi, sözlü sınav tarihi, sınav sonucu ve tüm duyurular TCDD resmi internet sitesindeki duyurular bölümünde yayıma alınacaktır. 
  • Evrak teslimi yapan adayların talebinin 4 katı ya da altında olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.
  • Nihai listede olarak evrak teslimi yapan adayların 4 kattan fazla olması durumunda sözlü sınava katılacaklar 03.09.219 tarihinde saat 10.00’da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığında noter huzurunda kura ile belirlenecektir.
  • Sözlü sınav ise 06.09.2019 tarihinde TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığında yapılacaktır.
  • Sözlü sınavı asıl kazanan adaylar güvenlik soruşturmasından sonra işe başlayacaktır.
  • TCDD teşekkülünde görevlendirilecek engelli işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak çalışacaktır.
  • Engelli adaylarında deneme süresi 4 ay olarak belirlenmiştir.