Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Son dakika: Antalya’da bir bankaya silahlı soygun girişimi!

Spread the love

Antalya’dan gelen son dakika bilgisine göre, bir bankaya giren silahlı kişi, soygun girişiminde bulundu. Soyguncu, personeli ve müşterileri dışarı çıkartırken bir güvenlik personelini rehin aldı. Polis ekiplerinin rehine kurtarma çalışmaları sürüyor.

Antalya‘da bir bankaya giren silahlı kişi, soygun girişiminde bulundu. Banka personeli ve içerideki müşterileri çıkartıp güvenlik personelini rehin alan soyguncuyu etkisiz hale getirmek için çok sayıda polis ekibi bölgeye sevk edildi.

Antalya’da bir bankanın şubesine giren silahlı bir kişinin soygun girişiminde bulunması üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Konyaaltı Caddesi Bahçelievler Mahallesi‘ndeki bir bankanın şubesinde silahlı soygun girişiminde bulunduğu ihbarı üzerine harekete geçti.

BANKA ÇEVRESİNDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Şüpheli tarafından çalışanları dışarıya çıkarılan bankanın çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı.

Özel Harekat polisleri de bölgede hazır bekletiliyor.

VATANDAŞLAR GÖZÜNÜ ALAMADI

Vatandaşların operasyon anlarını gözünü kırpmadan seyretmesi de kameralara yansıdı.

Son dakika: Antalya'da bir bankaya silahlı soygun girişimi!