Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Şırnak İl Özel İdaresi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacak

Şırnak İl Özel İdaresi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacak
Spread the love

Devlete ait kurum ve kuruluşlarda görev yaptırılmak üzere çeşitli alan, statü, pozisyon, unvan ve sayıda lüzumlu görülen yerler için amme hizmetlerinin herhangi bir aksaklığa uğramaması için her geçen gün yeni personel alımları, memur alımları, işçi alımları ve bilumum görevli alım uygulamaları devam etmektedir.  Şırnak İl Özel İdaresi içerisinde görev yapmak üzere en az ilkokul mezunu işçi statüsünde personel alımı yapılacağını duyurdu.

Yayımlanan duyuruda işçi alımı için yetkilendirilen kurum ve kuruluş olarak Şırnak İl Özel İdaresi belirtiliyor. Şırnak İl Özel İdaresinin istihdam edeceği personel ile alakalı başvuru koşulları, görev tanımı ve gerekli belgeler gibi detaylı veriler haberimizdedir.

Başvuru Kontenjan Bilgileri ve Çalışma Şekli

Şırnak İl Özel İdaresi işçi alım ilanında yer alan bilgilere bakıldığında işçi alımı yapılacak 1 kişilik kontenjanın olduğu ve bu işçi alımının temizlik personeli unvanına haiz olacağı görülmektedir. Başvurular İşkur aracılığıyla veya doğrudan yapılacak. Alınacak işçinin tam zamanlı görev yapacağı ortalama haftada 45 saat çalışacağı ve değişmekle birlikte çalışma saatlerinin 08:00 – 17:00 olduğu belirtiliyor. Yine ilana göre alınan işçi Şırnak sınırları içerisinde idarenin öngördüğü yerlerde görev yapacak. İş başvuru için görüşmeye doğrudan Şırnak İl Özel İdaresine müracaat edilmesi gerekiyor.

Başvuru Şartları ve Başvuru Tarihleri

Başvuru tarihleri 21.08.2019 ile 26.08.2019 tarihleri arasında olup 26.08.2019 tarihi mesai saati bitimine kadardır. Başvuru şartları:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Erkek adaylar için askerliği yapmış olmak, tecil ettirmiş olmak veya askerlikle ilişiği bulunmamak,

– En az ilkokul mezunu olmak,

– Şırnak il merkezi veya ilçelerinde ikamet ediyor olmak ve bunu belgelendirmek,

– Affa uğramış olsa dahi devletin güvenliğine karşı işlenen suçlardan, Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya ilişkin suçlardan mahkum olmamak.

Müracaat İçin Gerekli Belgeler

– Nüfus cüzdanı fotokopisi,

– Adli sicil kaydı (E-devlet üzerinden alınabilir),

– Nüfus kayıt örneği,

– Öğrenim belgesi,

– Çalışmasına engel teşkil edebilecek bir hastalığının olmadığına dair sağlık raporu.