Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Selçuk Üniversitesi sağlık personel alımı ilanı yayınlandı

Selçuk Üniversitesi sağlık personel alımı ilanı yayınlandı
Spread the love

Konya Selçuk Üniversitesi bünyesinde çalışmak üzere sağlık personeli alım ilanı yayınlandı. Özel şartları bulunan ve adaylara sunulmak üzere işe alım detayları da haberimizin alt kısmında bulunuyor. Tüm detaylar ve başvuru şartları ayrıntılı olarak aşağıda bulunmaktadır.

Üniversiteye bağlı olan sağlık personel alımı kontenjan ve şartları genel olarak araştırılmıştır. Resmi kaynaklar üzerinden edinilen bilgi doğrultusunda personel alımı için belirtilen şartlar maddeleme şeklinde yer almaktadır. Haberin detaylarını okumadan ve başvuru şartlarını değerlendirmeden geçmeyiniz. Yalnızca 1 kişi alımı şeklinde çıkan haberlerde personel alım kılavuzu da yayınlanmıştır. Eylül ayının 2’sine kadar devam edecek olan başvuru şartlarında 4 / B’li sözleşmeli personel alımı da vardır. Sağlık personeli olarak yapılacak olan alımda adaylar için belirli şartlar kurum tarafından hazırlanmıştır.

Sağlık Personeli İşe Alım Detayları

657 sayılı kanunun verdiği tüm haklara sahip olarak elde edilen işe alım formu üniversitesinin resmi sayfasında bulunuyor. Kamu personeli alımı şeklinde yapılacak olan personel alımında genel şartlar ve başvuru nitelikleri de oldukça fazladır. Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi biriminde çalışmak üzere alınacak olan personel seçimi Eylül 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

  • Kamu personeli olarak 4 / B statüsünde 
  • En az 5 yıl deneyim
  • KPSS B grubu P3 puanı değerlendirmesi
  • Sağlık bakanlığı onaylı belgeler şeklinde alım durumları söz konusu olmaktadır.

Selçuk Üniversitesi Sağlık Personel Alımı Başvuru Şartları

En az 5 yıl deneyimi bulunan adayların başvuru yapması öneriliyor. Bu şekilde bulunan şartlar dışında başvuru yapan adayların formları incelenmeyecektir. 657 sayılı kanunun verdiği tüm haklarında değerlendirilmesi ile işe alımı yapılan adayların açıklaması online şekilde yapılacaktır. Yapılan onaylama sonrasında alımı gerçekleşen adayın iş alanının olduğu bölgede ikamet etmesi gerekmektedir. 

Başvuru işlemlerinde gerekli olan evrakların adayların kendisi olmak kaydı ile noter onayı da yaparak Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin İnsan Kaynakları birimine teslim edilmelidir. Sözleşmeli olarak alımı yapılacak personelin sözlü mülakat bilgileri de üniversite tarafında kişiye bildirilecektir. Genel olarak tüm şartların bulunduğu başvuru değerlendirmesi de üniversite tarafından yapılacaktır.