Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Sabancı Holding birçok kadroya personel alımı yapacak

Sabancı Holding birçok kadroya personel alımı yapacak
Spread the love

Sabancı Holding kariyer sitesinde birçok iş ilanı yayınladı. En az lise mezunu olan kişiler başvuru yapabilecek.

Hangi kadrolara personel alımları yapılacak?

Mağaza satış danışmanı, satış destek uzmanı, çağrı merkezi uzmanı, proje teknikeri, satın alma uzmanı kadrolarına ve daha birçok bölüme personel alımları yapılacak. Bu yazımızda, saydığımız kadroların başvuru şartlarını sizlerle paylaşacağız.

Proje teknikeri başvuru şartları:

Adayların Üniversitelerin Meslek Yüksekokullarının elektrik bölümünden mezun olmaları ve minimum 3 yıllık tecrübeye sahip olmaları gerekiyor. Başvuru yapacak olan adayların MS Office programlarına hakim olmaları ve Autocad çizim programlarını kullanabilmeleri gerekiyor. Erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış olmaları veya minimum 2 sene tecelli olması isteniyor.

Mağaza satış danışmanı başvuru şartları:

Başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları ve MS Office programlarını iyi kullanabilecek seviyede olmaları gerekiyor. Adayların teknolojik ürünlerle ilgili bilgi sahibi olmaları, erkek adayların askerlikle ilişiklerinin bulunmaması isteniyor ( tamamlamış veya en az 2 sene tecil)

Satın alma uzmanı başvuru şartları:

Başvuru yapacak olan adayların lisans mezunu olmaları ve 1-3 sene tecrübe sahibi olmaları isteniyor. Bunun yanında, iyi derecede İngilizce bilmeleri ve B sınıfı ehliyetlerinin bulunması gerekiyor.

Çağrı merkezi uzmanı başvuru şartları:

Adayların 4 senelik eğitim veren üniversite kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmaları ve en az 3 sene tecrübe sahibi olmaları gerekiyor. Adayların iyi derecede İngilizce bilmeleri ve etkili iletişim kurabilme becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını Sabancı Holding Kariyer sitesi üzerinden online şekilde yapacaklar. Yayınlanan iş ilanlarını görmek ve başvuru yapmak için https://kariyer.sabanci.com/tr resmi sitesine giriş yapınız.