Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Rize Çayeli Belediyesi personel alımı yapıyor

Rize Çayeli Belediyesi personel alımı yapıyor
Spread the love

Yakın zamanda yapılan belediye seçimleriyle birlikte kadro açıkları ve personel boşluklarına işçi- personel alımı için düğmeye basmaya başladılar. Bu alımlarda çeşitli geçici ve daimi işçi, beden işçisi olduğu gibi çevre mühendisi gibi kalifiye alımlar da yapılmaktadır.

Rize Çayeli Belediyesi bünyesinde görev yapmak üzere Çevre Mühendisi alımı yapılacak. Bu ilan ayrıca İŞKUR tarafından da duyuruya çıkarıldı! Gerekli şartlar içinde herhangi bir KPSS vb. yazılı sınav yoktur.

Çayeli Belediyesine alınacak olan 1 adet çevre mühendisi sayısı belirtilmiş olup daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Çevre mühendisi olarak alınacak adayların 08:00 – 18:00 saatleri arasında Çayeli mücahir alanlarında çalışacakları ilan tablosunda belirtilmiştir.

Başvuru Şartları

Genel olarak söylemek gerekirse Çayeli belediyesine alınacak personel için Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesindeki; 

1-T.C. vatandaşı olmak,

2-Kamu haklarından mahrum olmamak

3-Affa uğramış olsa dahi devletin güvenliğine ilişkin suçlardan, anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs, anayasal düzene karşı işlenen suçlar, terör suçları gibi suçlardan mahkumiyeti olmamak,

4-Askerliği ertelemiş olmak veya yapmış olmak veyahut askerlik çağına gelmemiş olmak,

5-Akıl hastası olmamak

6-Güvenlik araştırması yapılmış olmak

7-Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak

8-Çayelinde ikamet ediyor olmak,

Başvuru Tarihleri ve Diğer Bilgiler

Yayımlanan ilan metninde 27.08.2019 ile 28.08.2019 tarihleri arasında 2 gün olarak tarih belirlenmiş olup Son başvuru tarihi 28.08.2019 tarihi mesai saati bitimine kadar Çayeli Hizmet Binasında bulunan Çayeli insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne başvurmanız gerekmektedir.

Başvuru için Gerekli Belgeler    

1-Kimlik Fotokopisi

2-E-devlet üzerinden diploma çıktısı

3-Adli sicil belgesi

4-Var ise A-B-C iş güvenliği uzmanlığı belgesi

5-Ayrıca katı atık yönetimi konusunda deneyimli olduğunu gösteren evraklar(Bu alanda deneyimi olan kişiler alımlarda tercihen öncelikli olduğu kılavuzda belirtilmiştir)

Mülakat Bilgileri

İlan metninde belirtilen 02.09.2019 tarihinde mesai saatleri içerisinde Çayeli insan kaynakları ve eğitim müdürlüğünde yapılacağı duyurulmuştur.