Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü personel alımı yapacak. Son gün Ağustos!

Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü personel alımı yapacak. Son gün Ağustos!
Spread the love

Kalecik Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü ile Aydın Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, İŞKUR sitesin üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

Hangi kadrolara personel alımı yapılacak?

Yayınlanan iş ilanına göre şoför, aşçı yardımcısı, mutfak görevlisi ve gıda görevlisi kadrolarında çalışmak üzere personel alımı yapılacak.

Başvuru nasıl yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adayların en geç 9 Ağustos 2019 tarihine kadar, iş ilan numarasını kullanarak İŞKUR sitesi üzerinden ya da İŞKUR İl Müdürlüklerinde başvurularını yapmaları gerekiyor. 

Kalecik Öğretmenevi ve Aso Müdürlüğünde şoför-yük taşıma alımı kadrosunda çalışmak için başvuracak adayların kullanacağı iş ilan numarası : 00005089279, 00005089169, 00005089072, 

 

mutfak görevlisi kadrosunda çalışmak isteyen adayların kullanacağı iş ilan numarası: 00005089071

 aşçı yardımcısı kadrosunda çalışmak için başvuracak adayların kullanacağı iş ilan numarası: 00005088964 

Aydın Öğretmenevi ASO gıda mühendisi kadrosuna başvuru yapacak olan adayların kullanması gereken iş ilan numarası : 00005098541 

 

Başvuru şartları neler?

Şoför kadrosuna başvuracak adaylar için başvuru şartları :

Başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Adayların Ankara Kalecik’te ikamet etmesi ve en az 18 yaşında olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayın B sınıfı sürücü belgesinin olması gerekmektedir. 

 

Mutfak görevlisi kadrosuna başvuracak adaylar için başvuru şartları :

Başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması ve MEB tarafından onaylanmış hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların Ankara Kalecik’te ikamet etmesi gerekmektedir.

 

 Aşçı yardımcısı kadrosuna başvuracak adaylar için başvuru şartları : 

Başvuru yapacak olan kişinin en az ilköğretim mezunu olması ve Ankara Kalecik’te ikamet etmesi gerekmektedir. Bununla birlikte, adayın en az 18 yaşında olması gerekiyor.

 Gıda mühendisi kadrosuna başvuracak adaylar için başvuru şartları :

Adayların gıda mühendisliği bölümünden mezun olması ve  KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Ayrıca, başvuru yapacak olan adayın Aydın’da ikamet etmesi gerekiyor. 

Mutfak görevlisi, şoför ve aşçı yardımcısı alımında 23 Ağustos Cuma günü 10:00 – 11:00 saatleri arasında Kalecik Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde kura çekimi gerçekleşecektir.