Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Mucize Doktor’daki senaryo hatası sosyal medyayı salladı!

Spread the love

Mucize Doktor’un son bölümündeki senaryo hatası Twitter’ı salladı. Ela’nın babası öldükten sonra Fransa’ya gittiğini söylemesi Doktorlar’ın fanlarını harekete geçirdi.

1
‘Doktor Ela’ karakteri ile bir zamanların fenomen dizisi ‘Doktorlar’ın unutulmaz ismi olan Yasemin Özilhan, Mucize Doktor dizisi ile oyunculuğa geri dönmüş ve sosyal medyada olay olmuştu.

2
‘Babamı kaybedince Fransa’ya gittim’
Babamı kaybedince Fransaya gittim
Doktorlar dizisinde beyin cerrahi asistanlığı yaparken Mucize Doktor’da kardiyologluğa geçen Doktor Ela’nın, “Babamı kaybettikten sonra Fransa’ya gittim.” sözleri Twitter’ı ayağa kaldırdı.
3
Twitter anında sallandı!
Twitter anında sallandı!
Durumu hatırlayan Doktorlar fanları, babasının ölümünden sonra değil, Levent’in nikah masasında onu terk edip gitmesinden sonra Fransa’ya gittiğini ortaya çıkardı.
4
Bölüm sayısına kadar hatırlıyorlar!
Bölüm sayısına kadar hatırlıyorlar!
Birçok Doktorlar fanı bu konuda tweet atmaya başladı. Bölümlere kadar ayrıntı verdiler.
5
Hatta 39. bölümü de paylaşıp herkesin izlemesini sağladılar.
6
39. bölümün son sahnesinde Ela’nın sürekli telefonu çalıyor, ama o Levent’le konuşması bölünmesin diye hep meşgule alıyor.
7
Bu kez Levent’in telefonu çalıyor ve Ela’nın babasını kaybettiği haberi geliyor. Ela bu üzüntüden sonra ülkeyi terk etmiyor. Levent ile 66. bölümde nikah masasına oturuyor. Levent evlenmekten vazgeçince Fransa’ya gidiyor.
8
Senaryo hatası ortaya çıktı
Senaryo hatası ortaya çıktı
Mucize Doktor senaristlerinin bu durumu gözden kaçırması Doktorlar fanlarını kızdırdı.
9
10
Bazı kullanıcılar ise Ela’yı savundu
Bazı kullanıcılar ise Elayı savundu
11