Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

MLPCARE Fatih Hastanesinde çalışmak üzere hemşire alımı yapıyor

MLPCARE Fatih Hastanesinde çalışmak üzere hemşire alımı yapıyor
Spread the love

Ülkemizin en büyük özel hastaneleri arasında yer alan MLPCARE çok sayıda ilde yine çok sayıda hastanesi ile sağlık hizmetleri vermektedir. 25 yıldır sağlık sektöründe hizmet vermekte olan MLPCARE sağlık grubu verdiği hizmeti daha yaygın bir hale getirmek amacıyla açtığı yeni hastanelerde görevlendirilmek üzere hemşire alımlarına devam etmektedir. Bu ilan ile ilgili detaylar ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Bir kariyer sitesinde yayınlanan iş ilanında MLPCARE sağlık grubunun Fatih’te bulunan hastanesinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı yapılacaktır. Alınacak hemşireler hastanenin değişik bölümlerinde görev alacaklar. İş başvurusu yapacak kişilerin tecrübeli olmaları tercih sebebi olmakla birlikte tecrübesiz kişilerinde başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapacak adayların lise, ön lisans, lisans ya da yüksek lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Hastanenin çeşitli bölümlerinde görevlendirilecek hemşireler alınacaktır ve iş ilanında kaç kişilik bir kadro açığı olduğu belirtilmemiştir. 

MLPCARE Fatih Hastanesi Başvuru Şartları 

Fatih hastanesinde görevlendirilecek olan hemşirelerin İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyor olmaları tercih edilmektedir. İşe başvuru yapacak kişilerde ise belli özelliklerin olması istenmektedir. Bunlar arasında da şunlar yer almaktadır.

  • Sağlık meslek lisesi ya da üniversitelerin hemşirelik eğitimi veren lisans bölümlerinden mezun olmak
  • Vardiyalı çalışmaya uygun olmak ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlamak
  • İnsan ilişkileri kuvvetli olmak, hasta memnuniyetine önem vermek
  • İşinde yaşanan gelişmeleri takip etmek ve öğrenmeye açık olmak

Fatih hastanesinde ve diğer bazı hastanelerde görevlendirilecek olan hemşirelerin başvuracakları pozisyon ile ilgili en az bir yıllık eğitime sahip olmaları gerekmektedir. Açılan pozisyonlarda görevlendirilecek hemşireler iş için başvurularını kariyer sitesi üzerinden yapmalıdırlar. Şu an başvuruların yapılmaya başlandığı ilan için ekim ayı başına kadar başvurular kabul edilmeye devam edilmektedir. Sürekli gelişmeye devam eden sağlık grubunda yine sürekli olarak personel açığı oluşmaktadır. Bu nedenle de şirketin vermekte olduğu ilanların takip edilmesi gerekmektedir. Kariyer sitesi üzerinden başvuru yapacak adaylar ile mülakat aşaması da Fatih hastanesinde gerçekleştirilecektir.