Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Mardin Savur Belediyesi personel alımı yapacak

Mardin Savur Belediyesi personel alımı yapacak
Spread the love

Mardin Savur Belediyesi toplam 6 adet işçi alım ilanı yayımladı. İlan aynı zamanda Çalışma ve İş Kurumu tarafından da yayınlandı. Alım için KPSS şartı var ve bu alımlarda KPSS şartının olması şaşırtıcı. İlana göre Mardin Savur Belediyesine alınacak personeller için orantısız ve çarpıcı şartlar mevcut. Detaylar tümüyle haberimizde.

Hangi unvanlar için personel alınacağı konusunda edinilen bilgiler şöyle; 1 adet büro işçisi, 1 adet temizlik işçisi, 2 adet gassal, 2 adet şoför alınacak. Alınacak personellerin tamamı daimi işçi statüsünde görev yapacak. Çalışma saatleri sabah 08:00 -17:00 olarak belirlenen ilana göre işçiler haftalık 45 saat çalışacaklar. Ancak kanunlara göre idareler isterlerse fazla mesai yaptırabilir ve mesai saatlerini değiştirebilir.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Alınacak olan kadrolardan büro işçisi, temizlik işçisi, gassal, şoför unvanları konusunda belirtilen şartları taşıyorsanız ve bu işi yapmak istiyorsanız hazırlayacağınız eksiklik evraklar ile Safa Mh. Mehmet Sait Erdem Cd. No:28/2-2 Savur/Mardin adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Şahsen olmayan kargo, posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Başvurabilmek İçin Hangi Koşullar Gerekiyor?

28.04.2018 tarih ve 3045 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan il özel idareleri, belediyeler, ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esaslardaki 4. Madde hükümlerine haiz olmak gerekmektedir.

Hangi Belgeler Gerekiyor?

Nüfus cüzdanı sureti

Diploma veya mezuniyet evrakları

Geçerli KPSS P3 sonuç belgesi

Doktora, yüksek lisans, diplomalarının birer sureti, YDS, YÖKDİL, TOEFL vb. dil sınavları sonucu, bilgisayar sertifikası, ve iş deneyim belgelerinin onaylı fotokopisi (Varsa)

Son 3 ay içinde çekilmiş 3 adet fotoğraf(başvuru formuna 1 tanesi yapıştırılacak)

1 sayfalık özgeçmiş

Askerlik durum belgesi (terhis, tecil, muaf, yedek vb.)

Sürücü ehliyeti fotokopisi (Şoför için en az B sınıfı)

Görevini devamlı olarak yapmasına engel teşkil edebilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı, malullük, özürlülük bulunmadığına dair tam teşekküllü hastanelerden alınacak sağlık kurulu raporu( ataması yapılan adaylardan istenecektir)

Adli sicil kaydı