Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

KPSS’siz Kızılay ve noterlere personel alımı yapıyor

KIZILAY en az lise mezunu personel alımları 
Spread the love

Kızılay’ın kariyer sayfasında ve ayrıca İŞKUR sitesinde yayınlanan ilanlar ile Kızılay ve Noterler personel alımı yapacaklarını duyurmaktadırlar. İş arayan gençlerin sabırsızlıkla beklediği iş ilanları peş peşe açılmaya devam edilmekte. Bu ilanlar ile ilgili detaylara da haberimizin detayında vermekteyiz. 

Kızılay ve noter gibi kurumsal yerlerde çalışmak isteyen kişiler için ilanlar açılmaya devam ederken şimdi açılan ilanlarda personel alımı yapılacak şehirler ise Konya, İstanbul, Gaziantep ve Ankara olarak belirtilmektedir. Kızılay için başvurular kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Noter personel alımı için ilanlar İŞKUR üzerinden yapılacak ve uygun görülen adaylar mülakat için çağırılacaklardır.

Kızılay tarafından personel alımı farklı kadrolar için yapılacak ve adaylardan en az lise mezunu olmaları istenmektedir. Kızılay’ın personel alımı yapacağı kadroların arasında engelli kadroları da bulunmakta olması ile engelliler içinde iş bulma olanağı oluşmaktadır. Personel alınacak kadrolar Doktor, transfer yönetim uzmanı, grafiker (engelli), genel başvuru (engelli), iletişim asistanı, finansal raporlama asistanı, çağrı merkezi operatörü, satın alma sorumlusu olarak belirlenmiştir. 

Kızılay Personel Alımı İçin Aranan Şartlar

Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet göstermekte olan Türk Kızılay’ı insanlara yardım etmeye devam ederken bünyesinde oluşan personel açığını kapatmak için verdiği ilan ile gençlere de iş olanağı sunmaktadır. Tecrübe şartı olmaması ile de yeni mezun olmuş gençler ya da farklı bir alanda çalışmaya başlamak isteyen kişiler için önemli bir fırsat oluşturmaktadır.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Erkekler için askerlik ile ilişkisi olmamak
  • İnsan ilişkileri kuvvetli, yoğun çalışabilecek
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek
  • Microsoft programlarını iyi kullanan
  • Yurt dışında görev yapabilecek, seyahat engeli olmayan
  • Analitik düşünceye sahip, problem çözmede başarılı kişilerin başvuruları kabul edilecektir. 

En az lise mezunu ön büro elemanı ve avukat alımı ilanları da Kartal 13. Noterliği ve Konya 8. Noterliği tarafından verilmiş bulunmaktadır. Noterlerin açtığı iş ilanları için başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Adayların 28 yaşını geçmemiş olması erkek adaylarında askerlik ile ilişkisinin olmaması gerekmektedir.