Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

KPSS puanı ile Isparta Sütçlüler Belediyesi İtfaiyeci alımı yapacak

En az 60 KPSS ile 65 memur alımı yapılıyor
Spread the love

Isparta Sütçüler Belediyesi KPSS puanı ile itfaiyeci alımı yapacak olduğuna dair ilan yayınladı. İş bulmanın son derece güç olduğu günümüzde özellikle belediyelerin açtıkları ilanlar dikkatle takip edilmektedir. İyi bir iş bulmak, devlet kurumlarında düzenli olarak çalışmak isteyen kişiler ise Isparta ilinde oturuyor olmaları halinde bu haberimizin devamını dikkatle incelemelidirler. 

Ülkemizde her yaş gurubundan olmakla birlikte gençlerin çok daha büyük bir işsizlik sorunu yaşadığı bilinmektedir. Bu nedenle de yayınlanan her ilan gençler için yeni bir iş bulma imkanı oluşturmakta ve dikkatle takip edilmektedir. Kayseri Sütçüler Belediyesi de bu kentte yaşayan gençlerin iş bulma hayallerinin gerçekleşmesi için önemli bir fırsat oluşturmaktadır.  KPSSP3 puanı en az 55 olan kişilerin başvuru yapabileceği bu ilan ile 4 itfaiye eri alımı Isparta Sütçüler Belediyesi tarafından yapılacak. KPSS şartı olması ile bu ilana sadece KPSS’ye girmiş ve belirtilen puan türünde en az 55 puan almış olan kişilerin başvurmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapacak kişiler gerekli şartları taşıyor olmaları halinde belediyede sürekli olarak çalışabilecekleri bir işe sahip olacaklardır. 

Kayseri Sütçüler Belediyesi İtfaiye Eri Alımı İçin Başvuru Tarihi ve Şartları

Kayseri Sütçüler Belediyesi tarafından verilen iş ilanına başvurular 13 Eylül 2019 tarihine kadar yapılacaktır. Kayseri Sütçüler Belediyesine şahsen yapılacaktır. Başvuru sırasında istenen evrakların da teslim edilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihinin sona ermesinden itibaren değerlendirme süreci başlayacak ve adaylar gerekli görüldüğü takdirde mülakat için belediyeye çağırılacaktır. İtfaiye eri olarak çalışmak isteyen kişilerin ise şu özellikleri taşıması gerekmektedir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 
  • Kamu haklarından mahrum edilmiş olmamak
  • Vardiyalı olarak çalışmaya uygun olmak
  • Görevini yapmaya engel bedensel ya da zihinsel engeli olmamak
  • Askerliğini yapmış ya da en az iki yıl süre ile tecil ettirmiş olmak
  • Devlet kurumlarında çalışmayı önleyecek suçları işlememiş olmak 
  • 2018 yılında yapılmış olan KPSS sınavına girmiş ve bu sınavdan P3 türünden en az 55 puan almış olmak.