Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Konya Beyşehir Öğretmenevi kısmi zamanlı işçi alım ilanı yayınladı

Şırnak İl Özel İdaresi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacak
Spread the love

Beyşehir Öğretmenevi Müdürlüğü farklı unvan ve pozisyonlara geçici işçi alım ilanı yayınladı. Hangi pozisyon için işçi alımı yapılacağı, işe başvuru ve giriş şartları ve tüm detaylarını haberimizin devamında açıkladık.

Konya Beyşehir İlçe Öğretmenevinde görev yapmak üzere yarı zamanlı yemekhane servis işçisi alımı yapılacaktır. Alınacak yemekhane servis işçisi 22 kişidir. Duyuru ile ilgili detaylara haberimizde yer verdik.

Alınacak Yarı Zamanlı İşçi Alımı İçin Belirlenen Başvuru Şartları ve Çalışma Şartları:

– Geçici işçi alımına müracaat eden kişilerin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan ve düzenlenen hijyen belgesinin bulunması gerekmektedir. Bu belge zamanında teslim edilmesi gereken bir belge olup belgeyi zamanında teslim etmeyenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır. Başvuran kişilerin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

– Geçici işçi alımına müracaat eden kişilerden başvurusu olumlu olan kişiler için herhangi bir mülakat yapılmayacaktır. Başvuru şartlarını taşıdığını belgelendiren kişilerin işe alım işlemi noter huzurunda yapılacak olan kura ile belirlenecektir. 

– Yapılan kura sonucuna göre asil olarak hak kazanan bireyler Beyşehir Öğretmenevi Müdürlüğünce kendilerine belirtilen okullarda görev yapacaklardır. Belirlenen okullar Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün bünyesinde olan herhangi bir mahallede yer alabilir. Başvuru koşullarına göre adaylar kendileri için belirlenen görev yerlerine hiçbir şekilde itirazda bulunamayacaklar ve görev yerlerinin değiştirilmesini teklif edemeyeceklerdir. 

– Asil olarak hak kazanan bireylerden verilen görevi kabul etmeyen veya göreve zamanında gelerek başlamayan adaylar haklarını kaybedecek olup kura sırasına göre yedek adaylardan görevlendirmeler yapılacaktır.

– Asil olarak hak kazanarak çalışacak olan bireyler 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki devlet memuru veya devlet işçisi konumunda olmayacaklardır, buna istinaden atama, yer değişikliği gibi olanaklar olmayacaktır.

– Görevlendirilen kişiler günlük olarak iki buçuk saat olarak belirlenen süre çalıştırılacaklar, ayrıca fazla mesai yapılması durumunda ek ödeme alacaklardır. Fazla mesai yapma imkanı Beyşehir Öğretmenevi Müdürlüğü tarafından belirlenir.

-Görevlilere aylık olarak 500 Türk Lirası ücret ödenecektir. Personeller meydana getirecekleri olası maddi hasarlardan sorumludurlar ve zararı karşılamakla mükelleftirler.

Başvuru Tarihi, Başvuru Yeri ve Diğer Hususlar:

Başvurular doğrudan yapılacak olup istenen evrakı 26/08/2019 – 29/08/2019 tarih aralığında Beyşehir Öğretmenevi Müdürlüğüne teslim edilecektir.  Başvurusu onaylanan ve kuraya girmeye hak kazananlar beysehirogretmenevi.meb.k12.tr adresinden ilan edilecektir. Kura 02/09/2019 tarihinde saat 14:00 da Beyşehir Öğretmenevinde yapılacaktır. Asil olarak kazanan kişiler 09/09/2019 tarihinde işe başlayacaklardır. Görev süresi 2019-2020 eğitim öğretim süresincedir. Bu tarihler dışında ödeme yapılmaz ve görev süresi de biter.