Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Kayseri Belediyesi İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor

İŞKUR 8 ilde KPSS Şartsız Öğrenci Yurdu Yönetim Memuru Alımı Yapıyor
Spread the love

Kayseri Belediyesi yeni personel alımı ilanlarını İŞKUR üzerinden yayınladı ve bu ilan ile alınacak personel için KPSS şartı bulunmuyor. Kayseri’de yaşayan ve iş arayan gençler için önemli bir iş fırsatı oluştu. Haberimizin devamını okuyarak ilanın detayların öğrenebilir ve aranan şartları taşıyor olmanız halinde sizde bir iş sahibi olabilirsiniz.

Kayseri Belediyesinin pek çok farklı pozisyon için personel alacağı haberi ile bu şehirde yaşayan kişiler ilanın yayın tarihinden itibaren başvurularını yapabileceklerdir. İlanda KPSS şartının olmaması ile de bu sınava girmemiş kişiler için düzenli bir işte çalışma olanağının ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Kayseri belediyesi gibi ayrıca Kayseri’de faaliyet gösteren pek çok şirkette iş ilanları açmaya devam ediyor. Bu sayede de belediyenin açtığı ilana başvuruda geç kazan ya da orada aranan özellikleri taşımayan kişiler için de iş imkanları oluşmaya devam etmekte. En az ortaokul mezunu olan kişiler bu iş ilanına başvurabilirken lise, ön lisans ve lisans mezunları da başvurabileceklerdir.

Kayseri Belediyesi’ne Başvuru Tarihi ve Şartları

İŞKUR tarafından ilan yayınlanmış olmakla birlikte Kayseri Belediyesi’nin iş ilanları için başvuruların belediyeye yapılması gerekmektedir. Gerekli belgelerin hazırlanması ve başvuruların şahsen belediyenin ilgili kurumuna yapılması gerekmektedir. Diğer şirketler tarafından açılan iş ilanları için başvurular ise İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Yapılan başvurular şirketler tarafından değerlendirilecek ve gerekli görülmesi halinde mülakat için ikinci bir görüşmeye çağırılacaktır. Kayseri Belediyesi’nin açmış olduğu ilan için başvurular yapıldıktan sonra gerekli değerlendirmeler yapılacak ve uygun görülecek adaylar uygun pozisyonlarda görevlendirme yapılacaktır. Belediye ve özel şirketler farklı pozisyonlar için personel alımı yaptığından aranan şartlarda da değişiklik görülebilmekte olsa da genel şartlar şu şekilde olmaktadır.

  • Başvurulacak pozisyon için gerekli olan eğitimi almış olmak
  • Erkek adayların askerliğini yapmış olması ya da en az bir yıl olacak şekilde tecil edilmiş olması
  • Kamu kurumlarında çalışmayı engelleyen suçlardan dolayı ceza almamış olması 
  • Kayseri ili içinde ikamet ediyor olmak