Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İzmir Torbalı’da 100 Temizlik ve Beden İşçisi Alınıyor

Spread the love

İzmir Torbel Torbalı Personel Özel Güvenlik Gıda İnş. Peyz. Turz. San ve Tic. A.Ş. tarafından 100 işçi alımı yapılacaktır. Alımı yapılacaklar daimi işçi statüsünde yerleştirme yapılacaktır. Başvuru şekli ve iletişim numarası verilmiştir.

 

İzmir Torbalı 100 daimi temizlik ve beden işçi alımı yapılıyor. Alınacak olan personeller özel şirket bünyesinde daimi işçi olarak istihdam edilecektir. Temizlik ve beden işçisi olarak çalışacak olan kişilerde deneyim şartı aranmamaktadır. Alınacak olan kişiler haftada 45 saat çalışma yapacaktır. Vardiyalı çalışma yapılabileceği için adayların sağlık durumu vardiyaya uygun olmalıdır.

TC vatandaşı olan, 18 yaşını doldurmuş, askerlikle ilişiği olmayan, kamu haklarından yasaklı olmayan kişiler alınacaktır. Ayrıca adayların Torbalı’da ikamet ediyor olması gerekir.

 

Başvuru Usulü;

Başvurular başlamış olup 13 Aralık 2019’dur. Başvurular İşkur aracılığıyla yapılacaktır. Süresinde ve usulüne uygun olarak yapılan başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuru için nüfus kayıt örneği, kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, diploma ve 4 adet fotoğraf sunulacaktır. Adaylardan herhangi bir eğitim şartı aranmamaktadır.

Başvurular İzmir Torbalı’da bulunan şirket merkezinde değerlendirilecektir. Başvurular ile şirket yönetim kurulu başkanı olan Yavuz Selim Özcan ilgilenmektedir. İrtibata geçmek isteyenler 0232 856 5059 numaralı telefon ile iletişim sağlayabilirler.

Başvurusu uygun görülen kişiler 16 Aralık 2019 tarihinde görüşmeye alınacaktır. Adaylar saat 09.00 ile 17.30 saatleri arasında görüşmeye çağrılacaktır. Uygun görülen adaylar temizlik ya da beden işçisi olarak daimi statüde çalışmaya başlayacaktır.