Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İzmir Kıyı Emniyet Müdürlüğü sürekli çalışmak üzere personel alımı yapıyor

İzmir Kıyı Emniyet Müdürlüğü sürekli çalışmak üzere personel alımı yapıyor
Spread the love

Ülkemizin en büyük illerinden olan İzmir’de iş arayan gençler için önemli bir iş fırsatı olarak Kıyı Emniyet Müdürlüğü tarafından sunuldu. Açılan ilana göre Kıyı Emniyet Müdürlüğü bünyesinde sürekli olarak çalışacak gemi makineleri işletme mühendisi alınacak. Bu ilanla ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

İzmir Kıyı Emniyet Müdürlüğü tarafından 20 Ağustos 2019 tarihinde açılan ilana son başvuru tarihi olarak 26 Ağustos 2019 olarak belirtilmekte. Bu süre içinde başvuruların belirlenen süre içinde İzmir İŞKUR Müdürlüğüne şahsen ya da online olarak İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapılacak başvurular sonrasında adaylar arasında yapılacak değerlendirme sonrasında işe uygun görülen kişiye bilgilendirme yapılacaktır.

İzmir Kıyı Emniyet Müdürlüğünün Açtığı İlana Başvuracak Adaylarda Aranan Şartlar

Üniversite mezunu gençlerin iş bulma konusunda sıkıntı yaşadığı günümüzde İzmir Kıyı Emniyet Müdürlüğü tarafından açılan bu ilan önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Özellikle Emniyet Müdürlüğü bünyesinde çalışarak kariyer yapmak isteyen gençlerin bekledikleri ilan yayınlandı ve sizde aşağıda belirtilen şartları yerine getiriyorsanız ilana başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

  • TC. vatandaşı olmak
  • Erkek adayların askerliğini yapmış ya da askerlik ile ilişkisi olmamak
  • ÖSYM’nin açtığı engelli kamu personeli seçme sınavına girmiş olmak, bu sınavdan belli bir puan alınmasına gerek yoktur, sadece girmek yeterlidir.
  • Kamu haklarından mahrum olmamak ve yüz kızartıcı suçlardan dolayı hüküm giymemiş olmak
  • Üniversitelerin denizcilik, deniz işletmeciliği ve yöneticiliği, gemi makineleri işletme mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan gençler için önemli bir fırsat oluşturan bu ilanda tecrübe şartının olmaması önemli bir artı olarak yer almaktadır. Özellikle özel sektörde yayınlanan iş ilanlarında tecrübe aranıyor olması üniversiteyi bitiren gençlerin iş bulmalarını güçleştirmektedir. Devlet tarafından açılan iş ilanlarında ise tecrübe aranmıyor olması gençlerin iş bulma umudunun artmasını sağlamaktadır. Üstelik sürekli olarak çalışacak personel alımı yapılacak olması da sözleşmeli olarak çalışmak istemeyen kişilerin bu iş için başvuru yapmalarını sağlamaktadır. Bir kişinin alınacağı iş için başvuru tarihini kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.