Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İtfaiyeci ve şoför olarak Siirt Belediyesi personel alımı yapacak

Yapay zeka eğitim sistemini değiştirecek
Spread the love

İşsizlik oranının artmaya devam ettiği ülkemizde kamu tarafından açılan iş ilanları merakla takip edilmektedir. Pek çok farklı belediye de personel eksiğinin giderilmesi için iş ilanları açılmaya devam edilmektedir. En son açılan ilan olarak Siirt Belediyesinin ilanı bulunmaktadır. İlan ile ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Siirt belediyesine itfaiyeci ve şoför olarak çalışmak üzere personel alınacak. 24 kişilik personel alımı yapılacak ve bu kişilerin değişik pozisyonlarda görevlendirme yapılacak olduğu görülmektedir. Siirt Belediyesi tarafından işe alım yapılacaktır ve işe başvurmak için bu şehirde yaşıyor olmak gerekmektedir. Aşağıda belirteceğimiz şartları taşıyan kişilerin başvurularını belediyenin insan kaynaklarına şahsen yapmaları gerekmektedir. Yapılacak değerlendirme sonrasında ön elemeden geçecek kişiler için mülakat aşaması olacaktır. 

Siirt Belediyesine Alınacak Personelin Görev Alacağı Pozisyonlar

Siirt Belediyesinde oluşan personel açığı için gerekli ilan verilmiştir ve bu ilan ile belediyenin hizmetlerinin aksamadan yürütülmesi amaçlanmaktadır. İş İlanında farklı pozisyonlar için alım yapılacağı belirtilmiş olmakla birlikte bu pozisyonların neler olduğu da şu şekilde olmaktadır.

  • 1 Motor ustası
  • 1 Oto elektrik ustası
  • 2 kamyon şoförü
  • 4 itfaiye şoförü
  • 15 halk otobüsü şoförü 

Adayların bu alanda tecrübe sahibi olmaları tercih sebebi olurken tecrübesiz adaylarında başvuruları kabul edilecektir. Her aday için farklı şartlar aranmakla birlikte usta pozisyonunda işe girecek kişiler için ustalık belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Şoför olarak işe alınacak kişilerin ağır vasıta kullanmak için gerekli ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca SRC belgesine de sahip olmaları aranan şartlar arasında yer almaktadır. Halk otobüsü şoförü olmak için işe başvuracak adayların ise psikoteknik belgesine sahip olmaları gerekmektedir. 

Siirt Belediyesi tarafından açılan ilan ile ilgili detaylar bu şekilde yer alırken toplamda 24 personel alımı yapılacak olması ile bu sayıda kişi için önemli bir fırsat olmaktadır. İşe başvuruların yapılmasının ardından yapılacak değerlendirmelerden sonra görevlendirilecek kişiler için istenen evrakları hazırlamaları için belli bir süre verilecektir. Bu süre sonrasında da işe başlanması gerekmektedir.