Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İşte kavga sonrası Gökhan Çıra’nın son hali!

Spread the love

Tuzlaspor-Galatasaray maçı sonrası çıkan kavganın içinde yer alan Gökhan Çıra, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başının şiştiğini ve boğazının çizildiğini gösteren Çıra, “Bana bunu Fatih Terim’in ekibinden biri yaptı. Kel birisiydi, kafası da yarılmıştı.” dedi.

Tuzlaspor ile Galatasaray arasında Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu’da oynanan maçın ardından iki takım futbolcuları arasında kavga çıktı. Kavganın başrolünde yer alan Gökhan ÇıraFatih Terim‘in ekibinde yer alan birisinin kendisine saldırdığını iddia etti. İşte Çıra’nın açıklamaları:

“Bana bunu(kafasındaki yarayı göstererek) yapan Fatih Terim’in ekibinden birisidir. Kel birisiydi, kafası da yarılmıştı, çıkışta görebilirsiniz. Maç bitmeden 5 dakika kala Muslera yedek kulübesine laf atıyordu. Maç bitti, yenildik, ben içeri gidiyordum üzgün bir şekilde, geldi yanıma küfür falan etmeye başladı, yabancı, bir şeyler demeye başladı. Sonra o gitti geldi Fatih Terim’in ekibinden biri kafa attı.

“AZ BİLE YAPTIM, SİZ GİDİN PSG’Yİ YENİN”

Ben Galatasaray altyapısında neler yaşadığımı bildiğim için Galatasaray’a cephe aldım. 2-0 ilk maçı yenmişim, Galatasaray’ı sahasında yenmişim, ağlayayım mı? ‘Hadi ya 2-0 Fatih Terim’i yendik’ diye ağlayayım mı? Sevineceğim tabii ki, az bile yaptım. Onlar bunu ciddiye alıp bu şekilde kadro çıkarıyorsa ben de diyorum ki siz gidin PSG’yi yenin, bizi rakip almayın, gidin onlara bu şekilde oynayın, Brugge‘e karşı bu şekilde oynayın.”

İşte kavga sonrası Gökhan Çıra'nın son hali!