Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli 25 personel alımı yapacak

3 vakıf üniversitesine açıktan personel alımı yapılacak
Spread the love

 İstanbul Üniversitesi, bünyesinde çalışmak üzere 25 hemşire alımı yapacak. Başvuracak adayların Hemşirelik lisans mezunu olması ve KPSS’den en az 70 puan almaları gerekiyor.

Başvuru şartları nelerdir?

Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlılık ya da emeklilik aylığı almamaları gerekiyor.

Adayların 2018 KPSS sınavına girmiş olmaları gerekiyor. Başvurularda KPSS P3 türüne bakılacaktır.

Başvurular nasıl yapılacak?

İş ilanının Resmi Gazete’de yayınlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde, mesai bitimine dek, başvuru yapılabilir. Başvurular şahsen yapılacaktır, posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru süresini aşan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru yapacak olan adayların www.istanbulc.edu.tr  adresinde yer alan başvuru dilekçesi ile başvuru formunu eksik olmadan doldurmaları ve istenen belgelerle birlikte İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgeler:

Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi

Fotoğraflı başvuru formu ( İstanbul Üniversitesi web sayfasında yayınlanmış olan başvuru formu doldurulacak)

Diploma ya da mezuniyet belgesinin aslı ile fotokopisi ( e devletten alınan çıktı kabul edilmektedir)

2018 KPSS sonuç belgesi

Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Başvuru sonuçları en az 7 iş günü içerisinde www.istanbulc.edu.tr  sitesinde açıklanacaktır. 

Ataması yapılan adayların isimleri, göreve başlamaları için gerekli olan evraklar, başvuru zamanı ve yeriyle ilgili açıklamaların www.istanbulc.edu.tr sitesinden takip edilmesi gerekiyor. Adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacağı açıklanmıştır.