Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İstanbul Üniversitesi sağlık personeli olarak sözleşmeli eleman alımı yapacak

İstanbul Teknik Üniversitesi 53 akademisyen alımı başvuru yapılmaya devam ediyor
Spread the love

İstanbul üniversitesinin açtığı personel alımı ilanı ile Sağlık Bilimleri ve Araştırma Merkezi’nde görevlendirilmek üzere sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere çok sayıda hemşire alınacağı belirtildi. Sağlık sektöründe görev almak isteyen hemşire olarak eğitim almış kişiler için üniversitenin açmış olduğu bu ilan ile önemli bir iş fırsatı oluşmaktadır. Hemşire olarak görev alacak 25 kişi sözleşmeli olarak çalıştırılacaktır. Bu ilan ile ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesinin açmış olduğu ilana başvuracak adayların KPSS’ye girmiş ve en az 70 puan ve üzeri almış olmaları gerekmektedir. Bu iş fırsatını değerlendirmek isteyen kişilerin 31 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İş için başvurular şahsen yapılmalıdır. Posta ile yapılacak başvurular ise kabul edilmeyecektir. 

İstanbul Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı İlanına Başvuru Yapacak Adaylarda Olması Gereken Şartlar

Üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak hemşire pozisyonu için başvuruları yapacak kişilerde İstanbul’da ikamet etme zorunluluğu aranmamaktadır. İstenen evrakların hazırlanması üzerine başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir. 

  • KPSS sınavına girmiş, 70 ve üzeri puan almış olmak
  • Haftalık 40 saat olacak şekilde vardiyalı çalışmayı kabul ediyor olmak
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı alıyor olmamak
  • Herhangi bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışmış ve bunun üzerinden en az bir yıl geçmemiş kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. 

İş için başvurular ilanın resmi gazetede yayınlanmasının ardından 15 gün içinde yapılacak ve bunların sonucu da takip eden 7 gün içinde üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır. İşe alınacak personel sayısı kadar asıl üye belirlenirken aynı sayıda da yedek liste hazırlanacaktır. İşe kabul edilen adayların gerekli belgeleri hazırlamaları için yeterli süre tanınacak ve bunun ardından da belirlenen tarihte de personelin iş başı yapması istenecektir. Bu tarihte iş başı yapmayan adayların yerine yedek listeden görevlendirme yapılacaktır. 

İstanbul ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olmanın yanında işsizliğinde yoğun olduğu şehirler arasındadır. Bu nedenle de özellikle kamuda açılan iş ilanları önem taşımakta ve iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir.