Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İstanbul Medipol Üniversitesi akademik personel alımı yapacak

Süleyman Demirel Üniversitesi akademik personel alacak
Spread the love

Yeni eğitim öğretim yılının yaklaşması ve daha çok özel üniversitelerde oluşan akademik personel eksikliği nedeniyle çok sayıda üniversiteye akademik personel alımı yapılmakta. Bunlardan biri olan İstanbul Medipol Üniversitesi de bünyesindeki farklı fakültelere çok sayıda akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Haberimizde ilanın tüm detaylarına yer vermeye çalıştık.

İstanbul Medipol Üniversitesi akademik unvanlarda toplam 33 personel alacak! Üniversitenin web sayfasında yayımlanan haber bu şekilde olup ilgili sitede bulunan çizelgeden hangi fakülteye ve bölüme hangi unvanlarda ne kadar personel alımı yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Başvuru tarihi ve sınav bilgileri

Akademik kadrolara (araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi) yapılacak olan başvuru başlangıç tarihi 23.08.2019, son müracaat tarihi ise 06.09.2019 tarihi mesai saati bitimine kadardır. 09.09.2019 ön değerlendirme ve inceleme tarihi olup 10.09.2019 ise sınav tarihi olarak belirlenmiştir. 11.09.2019 tarihinde de sınav sonuçları açıklanacak ve kazanan adaylar belirlenecektir.

Aranan Şartlar

Başvuracak kişilerin 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesindeki temel hükümleri taşımaları gerekmektedir. Ayrıca 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak merkezi sınav ile giriş sınavlarına ilişkin usul ve esaslar hakkındaki yönetmelikte belirtilen koşulları taşıması gerekmektedir. Ayrıca her bir kadro için gerekli olan özel şartları yani mezuniyet şartını taşımaları gerekmektedir. Başvurular İstanbul Medipol Üniversitesine şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Başvuruların her bir kadro için ilinti olan müdürlüğe veya dekanlığa yapılması gerekmektedir.

Talep Edilen Belge ve Evraklar

* Başvuru dilekçesi (başvurulan bölüm adı, adres, telefon vb. içeren detaylı dilekçe),

* Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı fotokopisi,

* 4 adet resmi fotoğraf,

* Adli sicil kaydı(e-devletten alınabilir),

* Erkek adaylar için askerlik durum belgesi(terhis, tecil,muaf),

* Onaylı hizmet belgesi(bir kamu kurumunda çalışıyor olanlar veya ayrılmış olanlar için)

* Çalışma Belgesi,

* YÖK formatında özgeçmiş,

* Diploma onaylı fotokopileri,

* Yüksek lisan öğrenci belgesi,

* Doktora öğrenci belgesi,

* ALES sınav sonuç belgesi,

* Yabancı dil sınav sonuç belgesi,

* Transkript belgeleri (aslı veya onaylı fotokopisi).