Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi 25 tane hemşire alacağını duyurdu

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi 25 tane hemşire alacağını duyurdu
Spread the love

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesinde çeşitli bölümlerde görevlendirilmek üzere 25 hemşire alımı yapılacak. Bu personel alımı için kimler başvuru yapabilir ve işe alım tarihi ne zaman gibi soruların cevabını sitemizden bulabilirsiniz.

Cerrahpaşa Üniversitesinin Sağlık Araştırma ve Geliştirme bölümünde görevlendirilmek üzere hemşire alımı yapılacak bu ilana başvurmak için adayların KPSS’den en az 70 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir. 15.08.2019 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan ilan ile iş için başvurular alınmaya başlanmıştır. İşe başvuru yapmak için detaylı bilgiler www.istanbulc.edu.tr adresinden alınmaktadır. Başvurular şahsen ya da posta ile yapılmalıdır, e-posta yolu ile yapılacak başvurular geçerli sayılmayacaktır. İlanın Resmi Gazetede yayınlanması başlangıç tarihi kabul edilmekte ve 15 gün boyunca geçerli olmaktadır. Bu sürenin bitmesinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

Yapılan değerlendirmeler sonunda işe alınacak kişilerin kim olduğuna dair bilgi de son başvuru tarihinden itibaren 7 gün içinde Cerrahpaşa Üniversitesinin resmi internet sitesi üzerinden işe alınması uygun görülen kişiler hakkında açıklama yapılacaktır.

Cerrahpaşa Üniversitesi 25 Hemşire Alımı İçin Gerekli Şartlar 

Cerrahpaşa Üniversitesi tarafından alınacak 25 hemşire arasında olmak isteyen kişilerin işe başvuru yapabilmeleri için belli şartları taşıyor olmaları gerekmektedir. İlanda belirtilen şartları ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.

  • KPSS (B) puan türü üzerinden en az 70 puan ya da üzeri alınmış olması gerekmektedir.
  • Adayların devlet memuru olmak için aranan şartları belirleyen 657 sayılı kanunun 48. Maddesinde ki şartlara sahip olmaları gerekmektedir.
  • Haftada 40 saat çalışmayı kabul ediyor olmaları gerekmektedir. 
  • Adayların vardiyalı çalışmayı kabul etmiş olmaları gerekmektedir. 
  • Herhangi bir emeklilik kurumundan emeklilik ve yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir. 
  • Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinden iş başvurusu yapılabilmektedir.

Yukarda belirtilen şartları taşıyan kişiler Cerrahpaşa gibi köklü bir üniversitenin bünyesinde çalışma şansını bulabileceklerdir. Hemşire olan ama atanamadığı için iş arayan kişiler için bu ilan oldukça önemlidir ve mutlaka değerlendirilmesi gerekmektedir. Başvuruların posta ile de yapılması farklı şehirlerde yaşayan kişiler için de kolaylık yaratmaktadır.