Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İstanbul Beykoz Belediyesine toplam 46 adet personel alınacak

İstanbul Beykoz Belediyesine toplam 46 adet personel alınacak
Spread the love

Beytaş Beykoz Belediyesi Halk Pazarlama ve Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi tarafından yapılan ilana göre kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere 46 adet işçi alımı yapılacağını duyurdu. Alım yapılacak çok sayıda personeller kendi bünyesinde çalıştırılacak olan işçi statüsündeki personellerin alımı için herhangi bir KPSS şartı gerekmiyor. Haberimizin devamında bahsedeceğimiz gerekli şartlardan yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Hangi statülerde işçi alınacak? Çalışma saatleri ne zaman?

Duyuruya çıkılan ilanda toplamda 46 adet geçici- belirli süreli işçi alımı için ilana çıkıldığı anlaşılıyor. Ayrıca İŞKUR tarafından da herkesin görebilmesi için ilana çıkılmıştır. Duyuru metninde geçici süreli işçiler temizlik görevlisi olarak çalıştırılacağı anlaşılmaktadır. Temizlik görevlilerinden ilan metinlerine göre 20 tanesi Beykoz Belediyesi binasında ve bağlı birimlerinde hizmetli olarak kat temizliği yapacaklardır. Diğer ilan metni incelendiğinde ise 26 adet temizlik görevlilerinin ise Beykoz Belediyesi sınırları içindeki ibadethane ve okulların her türlü temizliğinde görevlendirileceklerdir. Alım yapılacak personel çalışma saatleri 08:00-17:00 olarak belirlenmiştir. Haftalık 45 saat çalıştırılacak temizlik görelileri gerektiğinde vardiya sistemine göre çalıştırılabileceklerdir.

Başvuru tarihleri

Beykoz Belediyesi tarafından yapılan ilana göre Belediye binası ve birimlerinde görev alacak temizlik görevlileri için başvuru tarihi 29.08.2019- 04.09.2019 olarak, ibadethane ve okullarda görevlendirilecekler içinse 29.08.2019- 02.09.2019 olarak duyurulmuştur. Başvurular Beykoz Belediyesi insan kaynakları bölümüne yapılacak olup ayrıca deneyim süresinden bahsedilmemiştir. Son başvuru tarihini kaçırmayınız.

Alımlar için bir sınav yapılacak mı?

Herhangi bir yazılı sınav olmayacağı ilanda belirtilmiştir. İlan metnini incelediğimizde alım yapılacak kadrolar içinde görüşme ve mülakat bilgileri verildiğini görüyoruz. Beykoz Belediyesi ve birimlerinde görevlendirileceklerin mülakat tarihi 05.09.2019 olarak belirtilmiş ancak saat ve yer bilgisi daha sonra bildirileceği açıklanmıştır. İbadethanelerde ve okullarda görevlendirilecekler ise Beykoz temizlik işleri müdürlüğünde 03.09.2019 tarihinde saat 10.00 da mülakat yapılacağı açıklanmıştır.

Alım yapılacak kadrolara başvuru için gerekli şartlar

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • 20- 40 yaş aralığında olmak
 • Bedensel engeli ve sağlı problemleri olmamak
 • Affa uğrasalar bile devletin güvenliği de dahil 1 yıl ve üzeri suçlara kasten karışmamış olmak
 • Emekli olmamak veya hak kazanmış olmamak
 • Beykoz sınırları içinde ikamet ediyor olmak
 • Kamu haklarından mahkum olmamak

 

Başvuruda talep edilen belgeler

 • Başvuru Formu,(Başvuru esnasında verilecek)
 • Adli sicil belgesi(kurumlara verilmek üzere)
 • İkametgah ilmühaberi
 • 1 Adet fotoğraf