Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İŞKUR 16 Aralık’a kadar Öğretmenevi ve Belediye Personel Alımı İlan

Spread the love

İŞKUR iş ilanları ile 16 Aralık 2019 tarihi bitimine kadar başvurularını alacağı Öğretmenevi ve Belediye personel alımı yapacağını duyurdu. Alımı farklı iki şehir ve kurum yapmakta olup başvuru online olarak yapıla bilinecek.

İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanan personel alımları ile Öğretmenevi ve Belediye iki şehir ve iki kurum tarafından alım gerçekleşecektir. Alımlara başvuruları internet üzerinden yapılacağı gibi şahsen İş Kurumuna yapılabilir.

Çankırı Ilgaz Öğretmenevi 2 kişi 00005300851 iş ilan numarası ile çocuk bakıcısı/ çocuk bakım elemanı alımı yapacak. Başvuracaklar en az lise mezunu Çocuk Gelişimi ve Bakımı Ortaöğretim (Lise ve Dengi). Bayan ve üst yaş sınırı 27 olması talep ediliyor.

Aydın Nazilli Belediye Başkanlığı 1 kişi 00005300235 iş ilan numarası ile başvuru kabul ediyor. İşin niteliği gereği; MEB onaylı Greyder Operatörlüğü ve Ekskavatör Operatörlüğü sertifikasına sahip olmak. G sınıfı ehliyete sahip olmak, en az 1 yıl SGK hizmet dökümünde İş Makinesi Operatörü olarak çalıştığını belgelemek.İstenen bu belgeleri kura çekiminden önce talebi veren Kuruma Nazilli Belediyesi ‘ ne ibraz etmek, ibraz etmeyenler kura çekimine dahil edilmeyeceklerdir.