Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İltihaplı sivilcelerin en büyük düşmanı makyaj

İltihaplı sivilcelerin en büyük düşmanı makyaj
Spread the love

İrinli sivilce yayılabilir ve nihayetinde yara izine yol açabilir, bu sebepten en hızlıca tedaviye başlamak en iyisidir.

Sahip olduğunuz sivilce çeşidine bağlı olarak, hekiminiz henüz kuvvetli reçete tedavilerine geçmeden evvel reçetesiz (OTC) tedavilerden başlamanızı önerebilir. İltihaplı sivilce rehabilitasyonu için alttaki kategorilerin tümü ile ilgili dermatologunuzla konuşun.

Her rehabilitasyonun tam tesirli olmasının birkaç hafta alabileceğini unutmamalısınız. Akne, herkesin yaşamının tek noktasında ilgilendiği, olağanüstü derecede süregelen tek cilt durumudur.

Can sıkıcı olduğu halde, sivilce sebep geçer sorusunun yanıtı epey kolay ve sahip olunan sivilcelerinizden kurtulmak ve daha çok kopma olmasını önlemek için yapabileceğiniz çoğu şey bulunmaktadır. İşte sivilce sebep geçer, sivilce geçirme yolları nelerdir suallerinin cevapları…

Sivilcelerini patlatma Bu tek numaralı kural! Sivilce pis bakteri içermektedir. Sivilcelerinizi patlatırsanız, bu bakteri başka gözeneklerin içerisine girer. Bu halde sivilce cildinizde yaygınlaşır.

Bir müddet cildinizi dinlendirin ve makyaj yapmayın. Tıkalı gözenekler cildinizde daha çok sivilce meydana gelmesine sebep gerçekleşir. Kirli ve bakterili kollarınızı daimi sivilceli açık gözenekli cildinizde gezdirmek, sivilce oluşumunun esas sebepleri arasında bulunur.

Yağlı gıdalardan kaçının ve gün içerisinde minimum 9 bardak su için. Su hem vücudunuzda hatta cildinizde toplanan toksinlerin aut atılmasını sağlar.