Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İlkokul mezunu temizlik personeli alımı Ordu Belediyesi tarafından yapılacak

Aydın Arya Turistik Tesisleri 73 geçici işçi alacağını duyurdu
Spread the love

Belediyeler sınırları içinde yaşayan kişilere kaliteli hizmet götürebilmek amacıyla çeşitli iştirakler kurmaya devam ediyor. Bu iştiraklerde çalışan kişilerin de belediye bünyesinde yer alması ile kamu kurumlarında çalışmak isteyen kişilerin kulakları belediyelerin açacakları personel alım ilanlarında olmaktadır. Bu haberimizde de Ordu Belediyesinin temizlik personeli alım ilanı hakkında detaylı bilgiler vermekteyiz. 

Ordu Belediyesinin açmış olduğu personel alım ilanı kapsamında belediyenin iştiraki olan Ordu Çaybel Danışmanlık Taahhüt İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde görevlendirilmek üzere temizlik personeli alınacaktır. 1 kişilik kadro açılmıştır ve bu kadro için başvuru süreci başlamıştır. En az ilkokul mezunlarının başvurularının kabul edileceği ilanda belirtilmiştir. İlana son başvuru tarihi olarak 26 Ağustos 2019 tarihi belirtilmiştir ve buna göre de ilana başvurular devam etmektedir. İlana başvurunun alınacak personel sayısından çok olması halinde işe alınacak personel Ordu Çaybel Genel Müdürlüğünde 26.08.2019 tarihinde saat 10.00 da yapılacak mülakat ile belirlenecektir. 

Ordu Çaybel Temizlik Görevlisi İlanı Başvuru Şartları 

Açılan ilanın en önemli özelliği işe alınacak personelin kadın olmasıdır. Bu şekilde iş bulmanın zor olduğu ülkemizde bu durum kadınlar için çok daha zor olmaktayken bu ilan Ordu ilinde yaşayan kadınlar için iş bulma umudu olmaktadır. İşe başvurular için belirtilen tarihin geçirilmemesi gerekirken başvuruda Ordu Çaybel Şirketine yapılmalıdır. Şahsen yapılacak başvurular kabul edilecektir. Bunun dışında posta ya da online yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Tecrübeli adayların başvurularının tercih edildiği belirtilmekte ve ilana şu özellikleri taşıyan kişilerin başvuru yapması gerekmektedir. 

  • 45 yaşını geçmemiş olmak
  • En az ilkokul mezunu olmak 
  • Temizlik sektöründe tecrübeli olmak
  • Bayan adayların başvuruları kabul edilecektir

Başvuru sırasında adaylardan mezuniyet belgesi, ikametgah belgesi, sabıka kaydı ve sağlık raporunun da arasında olduğu evrakların teslim edilmesi gerekmektedir. Ordu Belediyesinin iştiraklerinden olan Çaybel bünyesinde temizlik personeli olarak görev alacak kişilerin Ordu şehrinde yaşıyor olmaları gerekmektedir. Başvuruların sona ermesinden sonra yapılacak mülakat sonrasında işe alınacak personel açıklanacak tır.