Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

İlkokul mezunu personel alım ilanı öğretmenevleri için İŞKUR üzerinden yapılacak

İŞKUR en az ilköğretim mezunu güvenlik görevlisi alım başvuru şartları nedir?
Spread the love

Türkiye genelinde birçok öğretmenevine en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak olan personel alımında adaylar Öğretmenevi kadrosunda çalışmak üzere işe başlayacaktır. Kurumlar aracılığı ile yapılacak personel alımının tüm başvuru şartları haberimizin detaylarında bulunuyor.

Kurumların İnsan Kaynakları tarafından belirlenen açık pozisyonlara göre en az ilkokul mezunu personel alımı sağlanacaktır. Bu şekilde yapılacak personel alımında her ilin kendi İŞKUR başvurusu olmalıdır. Farklı illerde yapılacak olan Öğretmenevi personel alımı için adaylar bulundukları illerdeki Türkiye İş Kurumuna başvurularda yer alması gerekmektedir. 

Van Çatak Öğretmenevi Personel Alımı Açık Kontenjanlar

Van ilinin Çatak ilçesine bağlı olarak bulunan Öğretmenevine personel alım ilanı yayımlanmıştır. Toplamda 4 kişinin alınacağı Van Çatak İlçesi Öğretmenevi açık pozisyonlarında;

  • Aşçı yardımcısı 2 personel
  • Bulaşıkçı olmak üzere 2 personel alımı gerçekleşecektir. 

Bu şekilde yapılacak personel alım ilanlarında adayların öncelik olarak Türkiye İş Kurumuna başvuruda bulunması gerekmektedir. İlanı yeni gören ve başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR başvuru kodu da haberimizde bulunuyor. Aşçı yardımcısı olarak başvuru yapacak adayların, 00005125156 numarasını İŞKUR’da kullanması gerekiyor. Aynı şekilde bulaşıkçı adayları içinde, 00005125239 olarak başvuru numarası kullanılabilmektedir. Her adayın başvuru işlemleri İŞKUR tarafından onaylandıktan sonra Van Çatak Öğretmenevi İnsan Kaynakları birimine gönderilecektir. 

İlkokul Mezunu Personel Alım İlanı Öğretmenevleri İçin İŞKUR Üzerinden Yapılacak Başvuru Şartları

Toplamda 4 personelin alınacağı Van Çatak Öğretmenevi işe alımları için en az ilkokul mezunu şartı sunuluyor. Toplamda 450 saatlik aşçı yardımcısı sertifikası da bu alanda adaylardan istenmektedir. Aşçı yardımcısı bu belge ve ilkokul mezuniyet belgesi ile başvuru işlemlerini İŞKUR’a yapabilmektedir. 

Yukarıda bulunan bulaşıkçı alım ilan numarası üzerinden en az ilkokul mezunları Türkiye İş Kurumuna başvuru yapabilmektedir. Her iki pozisyon içinde adayların en az 2 Eylül tarihine kadar başvuru yapmış olmaları gerekmektedir. Yapılan genel başvuru sonrasında kurum tarafından verilen şartlar dahilinde onaylaması yapılan adayların başvuru sonuçları 06 Eylül 2019 tarihinde kura ile belirlenecektir. Sonuçların açıklanması ve kuranın yapılacağı alanda Çatak Atatürk İlköğretim okulu Konferans salonu olacaktır.