Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Huzurevlerine sınavsız personel alımı yapılacak

Hasta Kabul Sekreteri olma şartları neler olmaktadır?
Spread the love

İŞKUR resmi sitesinden yayınlanan ilanla huzurevlerine personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapmak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

Birçok farklı şehirdeki huzurevlerine personel alımları yapılacak. Hangi kadrolara personel alımı yapılacak?

Yayınlanan iş ilanına göre aşçı, hemşire, hasta ve yaşlı bakım elemanı, aşçı yardımcısı ve temizlik görevlisi alımları yapılacak.

Hangi şehirlerde bulunan huzurevlerine personel alımları yapılacak?

Yayınlanan iş ilanına göre Aydın, İzmir, İstanbul ve Antalya illerinde çalışmak üzere personel alımları yapılacak.

Huzurevi personel alımlarında başvuru şartları neler?

Başvuru yapacak kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşını tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan kişiler hakkındaki güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanması, kişinin kamu haklarını kullanmaktan mahrum bırakılmaması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması, muaf olması ya da tecelli olması gerekmektedir

Başvurular nasıl yapılacak?

Huzurevleri için yayınlanan iş ilanlarına başvurular internet üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların şu adımları takip etmeleri gerekiyor:

  1. https://esube.iskur.gov.tr linkine tıklayarak siteye giriş yapınız.
  2. Sitede yer alan ‘’iş arayan’’ bölümünden giriş yapın. Giriş yapabilmeniz için İŞKUR şifresine veya e devlet hesabına ihtiyacınız vardır.
  3. Giriş yaptıktan sonra, ‘’iş ilanları’’ yazan yere tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda bulunan ‘’ iş yeri unvanı’’ kısmına HUZUREVİ yazın ve ara yazısına tıklayın.