Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Hemşire, hasta kabul görevlisi ve diş hekimi yardımcısı Altınbaş Üniversitesi tarafından yapılacak

Spread the love

Ülkemizde çok sayıda üniversite bulunmakta ve bunların Tıp Fakülteleri için de personel alımı yapılmaya devam edilmektedir. Ülkemizde ki kaliteli eğitim veren üniversitelerin arasında yer alan Altınbaş Üniversitesi Tıp Fakültesinde görevlendirilmek üzere sağlık personeli alımı yapacaktır. Bu personel alımı için iş ilanı bazı kariyer sitelerinde yayınlanmıştır. Bu ilan ile ilgili detaylı bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Altınbaş Üniversitesinin Tıp Fakültesinde hemşire, hasta kabul görevlisi ve diş hekimi yardımcısı olarak görevlendirilmek üzere sağlık personeli alınacaktır. Üç farklı pozisyon için personel alımı yapılacağından adaylarda aranan şartlarda da değişiklik olmaktadır. İstanbul Avrupa Yakasında yer alan üniversitede çalışacak kişilerin yine İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyor olmaları istenmektedir. Tecrübe tercih sebebi olmakla birlikte tecrübesiz olan adaylarında başvuruları kabul edilecektir. 

Altınbaş Üniversitesi Personel Alımı Şartları 

Altınbaş Üniversitesinin iş alım ilanına başvurular online yapılabileceği gibi ayrıca üniversitenin insan kaynakları bölümüne de yapılabilmektedir. İş için başvurular belirtilen tarihler arasında yapılacak ve değerlendirme yapılmasının ardından da ikinci aşama olarak mülakat için uygun görülecek adaylar çağırılacaktır. 

Hasta Kabul Görevlisi: Bu pozisyon için başvuracak adayların üniversitelerin bu alanda eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. İyi derecede İngilizce bilen ve bu konuda sertifika sahibi olmaları gerekmektedir. Micro soft programlarını iyi derecede kullanabilen en az bir yıllık tecrübeye sahip kişilerin başvurmaları gerekmektedir. Takım çalışmasına uyan, insan ilişkileri kuvvetli ve güler yüzlü olmaları ise aranan özellikler arasında yer almaktadır.

Ameliyathane Hemşiresi: Bu pozisyona başvuru yapacak adayların üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ameliyathane hemşiresi olarak çalışmış olmaları gerekirken diş ameliyatlarında tecrübeli olmaları ise tercih sebebi olmaktadır. Sorumluluk alabilecek, öğrenmeye açık, çalışkan kişilerin başvurmaları tercih edilmektedir.

Diş Hekimi Yardımcısı: Bu pozisyon için başvuru yapacak adayların üniversitelerin ağız ve diş sağlığı yüksek okullarından mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Görev alacakları pozisyonda en az bir yıl deneyim sahibi olmaları tercih edilmektedir. İnsan ilişkileri kuvvetli, hasta yakınları ile iyi iletişim kurabilecek, ekip çalışmasına uygun kişilerin başvurmaları tercih edilmektedir.