Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Gemerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 4 personel alımı yapacak

gemerek-sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakfi-4-personel-alimi-yapacak
Spread the love

Gemerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) 4 personel alımı yapacak. Temizlik görevlisi kadrosu için alımlar yapılacağı duyuruldu.

İş başvurusu detayları nelerdir?

Temizlik görevlisi kadrosu için 3’ü kadın, 1’i erkek olmak üzere 4 temizlik görevlisi alımı yapılacak. Temizlik görevlisinin yapacağı işler şu şekilde açıklandı:

Yaşlıların kişisel bakım, vücut temizliği, banyo, genel ev temizliği, kıyafet onarım, ütü yapma ve benzeri temizlik işlerini yapmak.

Çalışma adresi Gemerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olacak. Çalışma süresi 6 ay, çalışma saatleri ise 08:00-17:00 olarak belirlenmiştir.

Başvuru şartları nelerdir?

Başvuru yapacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşı doldurmamış olmaları gerekmektedir. Adayların kamu haklarını kullanmaktan mahrum bulunmaması gerekiyor.

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması istenmektedir. (askerliği bitirmiş, muaf ya da tecil)

Başvuru yapacak olan adayların sosyal iletişim konusunda beceri sahibi olması ve Gemerek ilçesi sınırlarında ikamet etmesi talep edilmektedir.

Geriatri mezunu olan ya da Hasta Yaşlı Bakımı gibi alanlarda sertifika sahibi olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Başvuru detayları:

Başvuru adresi: Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

İrtibat: Onur TAŞDEMİR/Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi

Başvuruda istenen belgeler nelerdir?

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Adli sicil kaydı

Çalışmasına mani olmayacağını gösteren ve Aile Hekimliğinden alınan sağlık raporu

1 adet vesikalık fotoğraf

Askerlik durum belgesi

İkametgah belgesi

İş başvuru formu (SYDV’den alınıp doldurulacaktır.)

Sertifika, diploma ya da mezuniyet belgesi fotokopisi

Son başvuru tarihi 26 Ağustos 2019 olarak belirlenmiştir.