Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Garanti BBVA personel alımı yapıyor

Garanti BBVA personel alımı yapıyor
Spread the love

Garanti BBVA 10 farklı şehirde Müşteri danışmanı, telefon bankacılığı müşteri temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak. Bu iş ilanı Garanti bankasının resmi internet sitesinin kariyer bölümünde yayınlanmaktadır. Garanti bankası tarafından açılan bu ilan ile ilgili detaylı bilgileri ise haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Garanti bankası tarafından açılmış olan ilana başvuru yapacak kişilerde aranan temel şart olarak en az bir yıllık tecrübeye sahip olmalarıdır. Şirketlerin sürekli olarak tecrübeli kişileri tercih ediyor olması yeni mezun gençler tarafından tepki ile karşılanıyor olsa da şirketler de tecrübeli personel alarak onu eğitme ve tecrübe kazandırma sorunundan kurtulmak istemektedirler.

Garanti BBVA bünyesinde görev alacak ve düzenli bir iş sahibi olarak sürekli çalışacak kişilerin Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Ağrı, Zonguldak, Karabük, Afyonkarahisar, Sivas ve Van şehirlerinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir. Banka bu şehirlerde çalışacak müşteri danışmanı, telefon bankacılığı müşteri temsilcisi olarak görevlendirilecek en az bir yıl tecrübeye sahip olan personel alacaktır. İşe başvurular Garanti BBVA resmi internet sitesi kariyer ekranından yapılacaktır. 

Garanti BBVA Bünyesinde Çalışacak Olan Personelde Aranan Şartlar

Bankacılık sektöründe çalışarak kendine bir kariyer yapmak isteyen kişiler için önemli bir fırsat oluşturmaktadır. İş başvurusu yapmak için belli bir noktaya gitmenize gerek olmaması başvuru kolaylığını da getirmektedir. Sizde aşağıda belirtilen şartları taşıyor olmanız halinde hemen bankanın sitesine girerek kariyer ekranı üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 18 yaşından büyük, 30 yaşından gün almamış olmak
  • Görev alacağı pozisyon için en az bir yıllık tecrübeye sahip olmak
  • Erkek adayların askerliğini yapmış ya da en az bir yıl süre ile ertelenmiş olması
  • Görev alacağı pozisyon ile ilgili eğitime sahip olmak
  • Haftada 6 gün ve günde 6,5 saat olacak şekilde çalışmayı kabul etmek
  • İnsan ilişkileri kuvvetli ve güler yüzlü olmak
  • Satış yapma ve ikna etme yeteneğine sahip olan kişilerin belirtilen şehirlerde oturuyor olmaları halinde bu işe başvuruları kabul edilecektir.