Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Et ve Süt Kurumu KPSS şartı olmaksızın Erzincan’a personel alımı yapacak

Et ve Süt Kurumu KPSS şartı olmaksızın Erzincan'a personel alımı yapacak
Spread the love

 Et ve Süt Kurumu İŞKUR üzerinden yayınladığı iş ilanıyla personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan iş ilanına göre Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğüne teknisyen alınacak.

Et ve Süt Kurumu lise ya da önlisans mezunları arasından personel alımı yapacak. Başvuru şartlarında KPSS puanı alma zorunluluğu bulunmuyor.

Peki, başvuru şartları neler?

Başvuru yapacak olan adayların bulaşıcı hastalığının bulunmaması gerekiyor. Adayların vardiyalı işlerde çalışabilmesi, en az lise mezunu olması gerekiyor. Lise mezunu olan adayların Soğutma ve İklimlendirme/Tesisat teknolojisi bölümünde okumuş olmaları isteniyor. Önlisans mezunu olan adayların da İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi bölümünde okumuş olmaları isteniyor.

İş başvuruları nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası: 00005108635

Başvuruda bulunmak isteyen adayların 19 Ağustos 2019 bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Sonuçlar nasıl belirlenecek ve ne zaman açıklanacak?

Et ve Süt Kurumu Erzincan Tavuk Kombinası Personel alımı sonuçları kura yoluyla belirlenecektir. Kura sonucu, mülakatın yapılacağı tarih ve yer Kurumun web sitesinde yayınlanacaktır, kişilere ayrı bir tebligat yollanmayacaktır. Bu nedenle başvuru yapan kişilerin duyuruları takip etmesi büyük önem taşımaktadır.

Kura 23 Ağustos’ta 10.00-11.00 saatleri arasında yapılacaktır.