Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı firmaya daimi işçi alınacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı firmaya daimi işçi alınacak
Spread the love

ESPARK Park Bahçe Peyzaş Temizlik AŞ. bünyesinde çalıştırmak üzere çok sayıda işçi alımı yapacağını duyurdu. Büyükşehir Belediyesine ait birimlerde görev alacak işçi statüsündeki personeller için ayrıca yazılı sınav gerekmiyor. Haberimizin devamında belirteceğimiz gerekli şartlar içinde öğrenim olarak en az ilkokul diploması istendiği ilan metninde anlaşıyor. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz!

Hangi statülerde işçi alınacak?

İlgili ilanda duyuru yapılan 12 adet işçiler daimi kadroda beden işçisi olarak çalışacakları belirtilmiş olup Ayrıca İŞKUR tarafından da herkesin görebilmesi için ilana çıkılmıştır. İlana göre sürekli kadroda işçiler beden işçisi olarak çalıştırılacakları açıkça belirtilmiştir. Alım yapılacak işçi çalışma saatleri 08:00-17.00 olarak belirtilmiştir. Çalışma süresi belirsiz süreli olarak belirlenmiştir.

Başvuru tarihleri

İŞKUR ve Espark tarafından yapılan ilana göre başvuru tarihleri 27.08.2019 ile 29.08.2019 tarihleri aralığındadır. Son başvuru tarihi 29.08.2019 olup başvuru zamanlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Başvurular ile ilgili önemli kısımlardan biride internet üzerinden esparkpeyzac.cv@gmail adresine özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. Mail dışında başvuru kabul edilmeyecek olup gönderilen CVlere göre değerlendirme yapılıp uygun olanlar görüşmeye çağırılacaktır. Ayrıca ilanda deneyim süresinden bahsedilmemiştir.

Alımlar için bir sınav yapılacak mı?

Herhangi bir yazılı sınav olmayacaktır! Ancak özgeçmiş gönderen adaylardan değerlendirme sonucu ön başvurusu kabul edilen adaylar 02.09.2019 tarihinde saat 08:00 -12.00 saat aralığında sözlü/mülakat olarak sınavına alınacaklardır.

Beden işçisi kadrosuna başvuru için gerekli şartlar

* TC vatandaşı olmak

* Sadece erkek adaylar başvurabilir

* Eskişehirde ikamet ediyor olmak

* Kamu haklarından yasaklı olmamak

* İlkokul mezunu olmak

*Adli sicil kaydı olmamak

*Ayrıca diğer birimlerde verilecek işlere uygun olmak

Talep edilen belgeler

Özgeçmişinizi (CV) yukarıda belirttiğimiz mail adresine göndermeniz yeterlidir.