Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

En az lise mezunu bilgisayar bilgisi olan Noter Katibi – Büro Memuru alım ilanı

Toplum Yararına Programı kapsamında kamuya 257 Kişilik personel alımı yapılacak
Spread the love

Ülkemizin çeşitli illerinde Noter katibi alımı için yeni bir ilan daha yayınlandı. Noter katibi ihtiyacının olmasından dolay alım yapılarak eksik kadroların tamamlanmasını hedeflenmektedir. Noter Katibi alımı için yayınlanan ilan detayı haberimizde bulunmaktadır. 

Noter katibi alımı için Büro personeli kadrosunda alımlar yapılacağını ve  en ez lise mezunu şartı aranacağı belirtilmiştir. Açık kadrolara başvuru tarihinden itibaren başvurular alınmaya başlayacaktır. Türkiye’nin farklı illerinde farklı meslek grupları için Türkiye İş Kurumu üzerinden duyuru yapılmaktadır.

Bilgisayar Sertifikalı Noter Katibi Alımı

Noter Katibi alımı için Konya 8. Noterliği Türkiye İş Kurumu üzerinden  alım yapacağını duyurdu. Özel şartlar içerisinde aranan özellikler bilgisayar bilgisi için Bilgisayar sertifika şartı ve en az lise mezunu öğrenim durumu istemektedir. 

Noter katibi alımı için farklı mesleklerde değerlendirmek istenilen katipler meslek gruplarına göre çeşitli özel şartlar aranmaktadır. 

Noter Katipliği İçin Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Noter katipliği için aranan özel şartlar haberimiz detayında belirlenmiştir. Hangi öğrenim durumu hangi meslek gurubu ve hangi koşulların arandığı belirtilmiştir. 

  • Başvuru yapmak isteyen adayların Türk vatandaşı olması gerekmektedir. 
  • Adaylar 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.
  • Erkek adaylar askerlik durumu yapmış yada tecilli olması gerekmektedir.
  • Güvenlik soruşturmasında olumlu olması gerekmektedir.
  • Öğrenim durumu için lise ve üstü olması gerekmektedir.
  • Bilgisayar kullanabilmesi gerekmektedir.
  • Bilgisayar bilgisinin yanı sıra F klavye kullanabilmesi gerekmektedir.
  • Yaş sınırı olarak 18 yaş üstü ve 28 yaş altı olarak belirlenmiştir. 

Noter Katibi ilanı için aranan bu şartları sağlayan ve başvuru yapan her aday değerlendirilmeye alınmaktadır. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile duyuruda yayınlanmıştır.  Başvuru yapmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu sitesine giriş yaparak duyurular bölümünden Noter Katibi ilanı duyurusuna giriş yapmalıdır. İlan içerisinde bulunan başvuru linki üzerinden Noter katibi başvuru sayfasına ulaşabilmektedir. Link üzerinden kayıt formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurularak başvuru kaydı oluşturulmaktadır. Noter katipliği ve diğer iş ilanları için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.