Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

EGM Polis Akademisi Başkanlığından POMEM, PMYO ve PAEM duyurusu yayımlandı

Kadın - Erkek 12500 polis alımı yapılacak
Spread the love

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden Pomem, Paem ve Pmyo duyurularını paylaştı. Paem sınavına ilişkin tarih açıklanırken Pmyo ve Pomem sınav sonuçları paylaşıldı.

Bu konuda bir bilgilendirme bekleyen adaylar Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı resmi web adresine giriş yaparak www.pa.edu.tr adresinde bulunan duyurulara giriş yaparak PAEM sınavının tarihini öğrenebilir. 

Bununla birlikte POMEM ve PMYO eğitim sonu sınav sonuçlarını bekleyen adaylar da aynı siteye giriş yaparak bu bilgiyi alabilirler. Sonuçla e devlet üzerinden erişime açılacak. Sınava giren tüm adaylar sonuçlarını inceleyebilir.

PAEM Eğitim Sonu Sınavı Duyurusu

Bildiğiniz üzere 2018-2019 eğitim öğretim yılında farklı nedenlere dayanarak işlemleri tamamlanan PAEM öğrencileri Aday Komiser Yardımcısı Olarak Atanacaklara Uygulanan Sınav Polis Akademisi Başkanlığında 2 Eylül 2019 tarihinde yapılacağına dair bilgiyi öğrenebilirsiniz. Sınava katılacak olan öğrencilere sınav tarihi tebliğ edilecektir. Bu işlem Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştireceklerdir. Öğrenciler ise kendilerine bildirilen gün ve saatte belirlenen yerde sınava giriş yapacaklar. Bu ilanın dayandığı kanun ise yönetmeliğin altıncı maddesine göre ilan edilmiştir.

PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları

Bildiğiniz üzere 22 Temmuz 2019 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde gerçekleştirilmiş olan PMYO ve Pomem Eğitim Sonu Sınav Sonuçları da aynı adreste açıklanmıştır. Adaylar buraya giriş yaparak sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

Sizler de sınav sonucunuzu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

https://www.pa.edu.tr/pmyo-ve-pomem-egitim-sonu-sinav-sonuclari-8435-duyurular.html

 

.