Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Ege Toros Boru muhasebe görevlisi alımı yapacak

Ege Toros Boru muhasebe görevlisi alımı yapacak
Spread the love

Ege Toros Boru en az ön lisans mezunu olan muhasebe görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular kariyer sitesi üzerinden alınacak. Peki, başvuru şartları neler? Tüm detayları yazımızda bulacaksınız.

Başvuru şartları nelerdir?

Yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek adayların başvurması isteniyor. DBS işleyişine hakim olan ve Netsis programını bilen kişilerin başvuru yapması gerekmektedir. Adayların, bankacılık işlem takibi konusuna hakim olmaları ve benzer pozisyonlarda 2 sene tecrübeli olmaları gerekiyor. Bununla beraber, başvuru yapacak olan kişilerin alış ve gider evraklarının girişlerini yapabilen, takım çalışmasına uyum gösterebilecek yapıda, sorumluluk sahibi kişiler sahibi olması istenmektedir. Adayların e arşiv ve e fatura konularına hakim olması gerekiyor.

Çalışma koşulları nasıl olacak?

Başvuru yapacak olan kişilerin en az 2 sene deneyimli ve üniversite mezunu olmaları gerekmektedir. Seçilen kişilerin çalışma yeri İzmir’dir. Yayınlanan iş ilanında kaç personel alımı yapılacağı belirtilmemiştir. Çalışma şekli tam zamanlı olarak belirtilmiştir. Muhasebe departmanında çalışacak personel alımı yapılacaktır.

Başvurular nasıl yapılacak?

İş ilanı ve başvuru formu kariyer sitesinde yayınlandı. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, başvurularını verilen linke tıklayarak yapacaklardır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ege-toros-boru-profil-san-tic-ltd-sti-muhasebe-gorevlisi-2364817