Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Düzce Beyköy Belediyesine17 işçi alımı yapılacak

Düzce Beyköy Belediyesine17 işçi alımı yapılacak
Spread the love

Seçimlerin ardından beklenen belediyelerde kadro açılması haberi sonunda geldi ve ülkemizin pek çok belediyesinde çeşitli kadrolar için personel alımı için kadrolar açılıyor. İş Kur resmi internet sayfasında yapılan ilanlar ile bu belediyelerin hangileri olduğu ve hangi kadrolar için personel alınacağı konusunda detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. 

İş Kur resmi sayfasında yer alan habere göre memur, sekreter, danışma memuru, büro personeli, işçi, şoför gibi kadrolar için personel alımı yapılacak. Her belediye için iş başvuru tarihleri değişmekte ve alınacak personelin görevlendirileceği kadro farklı olduğu için de aranan şartlarda da değişiklikler olabilmektedir. Belediyelerde işe girmek için KPSS şartı aranmıyor ve bu durumda adaylar için önemli bir avantaj oluşturuyor. 

Düzce Beyköy belediyesi tarafından verilen iş ilanına başvuru için son tarih olarak 22 Ağustos 2019 olarak belirtilmektedir. Bu tarihlerden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. İş başvurularının iş kur üzerinden yapılması mümkün olmaktadır. 

Düzce Beyköy Belediyesine Alınacak Personelde Aranan Şartlar

  • Erkek adayların askerlik ile ilişkisinin olmaması
  • Görevlendirileceği kadro için yeterli eğitimi almış olması
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • TCK  da belirtilen yüz kızartıcı suçlardan ceza almamış olmak
  • Terör ile ilgili suçlara karışmamış olmak ve bunlardan affa uğramış olsa bile ceza almamış olmak
  • Kamu haklarından yoksun bırakılmış olmamak
  • Çalışmaya engel bir sağlık sorunu olmamak
  • 18 yaşından büyük olmak

Bu ilan ile Düzce’de yaşayan ve iş arayan kişiler için önemli bir fırsat oluşmaktadır. Alınacak personel sayısının 17 ile sınırlı olması nedeniyle de iş arayan kişilerin işe başvurmak için zamanı geçirmemeleri gerekmektedir. Gerekli şartları taşıyor olmanız halinde bu iş için gerekli belgeleri hazırlayarak başvurularınızı Düzce Beyköy belediyesine yapabilirsiniz. Yapılan değerlendirmeler sonunda işe uygun olacak kişiler için görevlendirme yapılacak ve adaylara da bu konuda bilgilendirme yapılacaktır. İş bulmanın çok zor bir hale geldiği günümüzde özellikle kamu tarafından açılan iş ilanları önem taşımaktadır. Sizde Düzce de oturuyor olmanız halinde bu iş fırsatını değerlendirebilirsiniz.