Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Düzce Belediyesi KPSS şartı olmadan 18 işçi ve personel alımı yapacağını açıkladı

Düzce Belediyesi KPSS şartı olmadan 18 işçi ve personel alımı yapacağını açıkladı
Spread the love

Düzce belediyesi bünyesinde KPSS şartı olmadan 18 personel alımı yapılacağı yayımlandı. Farklı unvanlar dahilinde çok sayıda ilkokul ve onlisans mezunu personel alımı yapılacaktır. Yeni ilan olarak Düzce belediyesinin de resmi sayfasında bulunan işe alım ilanında adaylardan KPSS şartı aranmamaktadır. 

Personel ve işçi alımı olarak yapılacak toplamda 18 çalışan Düzce belediyesi bünyesinde çalışacaktır. Bu nedenle adaylarında Düzce’de ikamet etmesi şartı ilk durumlar arasında yer almaktadır. İstihdam süresinde yapılacak olan başvurularda 4 personel beden İşçisi, 5 çalışan büro personeli, 6 kişi temizlik görevlisi, 2 personel şoför ve 1 adet operatör şeklinde alım sağlanacaktır. Toplamda alınacak 18 personel içinde farklı olarak başvuru şartları sunulmaktadır. Düzce belediyesinin resmi sayfasında bulunan alım şartları dahilinde değerlendirilen durumlarda haberin alt kısmında bulunuyor.

Düzce Belediyesi 18 Personel Alımında Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Belediye bünyesinde bulunacak 18 personel alımındaki unvanların detaylı bilgiler de verilmiştir. Yaş ve öğrenim durumuna göre farklılık göstererek personel alımındaki başvuru kadroları;

  • Temizlik işçisi 6
  • Beden işçisi 4
  • Büro personeli 5 
  • Operatör 1
  • Şoför 2 olacak şekilde açık pozisyon belirlenmiştir. Adaylar bu durumlara göre başvuru formlarını doldurmaktadır. Aynı zamanda öğrenim durumunu da ön planda tutarak başvuru işlemlerini tamamlar.

Online yapılacak başvuru işlemlerinin ardından adayların sonrasında şahsen olarak da başvuru yapması sağlanmalıdır. Tecrübeli olarak bulunan adaylar başvurularında tecrübelerini de bildirmelidir. Bu şekilde yapılacak değerlendirme ile öncelik hakkı elde edilebilir.

Düzce Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Öncelik olarak adayların Düzce’de ikamet etmesi öncelik olarak değerlendirilecektir. Buna ek olarak Düzce de ikamet etmeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

  • Adayların mesleki tecrübenin olması
  • İşçi olarak alınacak adaylarda en az ilkokul mezunu olması
  • Büro personeli olarak başvuracak adaylarda en az ön lisans mezunu gerekmektedir. 

Mesleki deneyim, ikamet ve öğrenim durumları üzerinden yapılacak olan başvuru değerlendirmesi sonucunda onaylaması yapılan adaylara belediye tarafından dönüş yapılacaktır.