Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Warning: file_get_contents(http://thebestofabd.com/mp3.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mesleknet/public_html/wp-content/themes/birtekno/header.php on line 200

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi 48 sağlık personeli alımı yapacak

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi 48 sağlık personeli alımı yapacak.
Spread the love

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi 48 sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. 3 sağlık teknikeri, 45 hemşire alımı yapacak olan hastane, başvuru koşullarını da açıkladı.

Başvurular 15 Ağustos’a kadar devam edecek.

Başvurularda adayların KPSS’den aldıkları puanlar değerlendirilecek ve yazılı ya da sözlü mülakat olmayacak. 

Başvuru şartları neler?

Adayların son bir senedir herhangi bir kurum ve kuruluşta sözleşmeli personel olarak çalışmaması gerekiyor.

Adayın seçilmesi durumunda, nöbet usulü çalışmasına ve görevini devamlı yapmasına engel olan bir durumunun olmaması gerekmektedir. 

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlılık ya da emeklilik aylığı almıyor olması da başvuru şartlarında yer almaktadır.

Başvurular nasıl yapılacak?

Başvurular şahsen yapılacaktır, bu nedenle posta yoluyla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 Adayların 15 Ağustos 2019 mesai bitimine kadar KPSS sonuç belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, mezuniyet belgesi veya diploma fotokopisi, bir fotoğraf ve Dokuz Eylül Üniversitesinin web sayfasında yayınlanmış olan ekli başvuru dilekçesini doldurup Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinin İnsan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Başvuru süresinin bitişinden itibaren 5 iş günü içerisinde KPSS Puan Sıralaması www.deu.edu.tr adresinde duyurulacaktır. Duyuru verilen adreste ilan edilecektir, adaylara özel tebligat yapılmayacağından dolayı ilanların dikkatle takibi önemlidir. 

Kazanan adayların göreve başlayabilmesi için gerekli olan belge ve bilgiler www.deu.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

Başarılı olan adaylar www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Adayların Arşiv Araştırması ve  Güvenlik Soruşturması için, istenen belgelerle birlikte 5 iş günü içinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvurmaları gerekiyor.

Talep edilen belgeleri istenen süre zarfında teslim etmeyen adaylar bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar. 

Asil kazanan adaylardan gelmeyenler, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırmasında sakınca bulunan adaylar veya istenen şartları taşımayan adaylar yerine yedek kazanan adaylardan sırası ile yerleştirme yapılır.